Sürükleyici kitaplar önerir misiniz?

sürükleyici kitaplar hakkında önersis olanlar var mı?

0|1
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• savaş ve barış, gazap üzümleri seri halde psikolojik kitap okumak istersen de madde 22 eskidir ama çok şahane bir kalem diliyle yazılmıştır.

aksiyon sevenlerede malta şahinini öneririm, yeni kitaplar arasında da Türkiye de ki krallık politik kitabı önerebilirim.

acıyı hissetmek

oyunname

mezapotamya ekspresi gibi kitaplarda okunmaya ve yorumlanmaya değer açıkcası.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kitap gibisin seni okusak?

0|0
    0|0
  • Neva isimli bir kitap var.. Okumanı şiddetle tavsiye ederim.. Okudukça okuyacagım geldi o kadar diyorum.. Netten de yorumlara bakabilirsin..

0|0
    0|0
  • atlas vazgeçti iyidir

0|0
    0|0
  • kitap okuyaydım iyiydi..

0|0
    0|0
  • Mario Mazzanti nin Şah Mat Adlı Kitabı Gerçekten Çok Sevdim.Seri Katil/Polisiye Türlerinide İçinde Barındıran Bu Kitap Gerçekten Olaylara Bakış Açısını Değiştirebiliyor.Ben Tek Solukta 238 Sayfa Okumuştum,ki bu benim gibi pek kitap okumayan biri için Oldukça Büyük Birşey ;)

0|0
    0|0
  • Moby Dick.

0|0
    0|0
  • İdam Sehpası

0|0
    0|0
  • Kinyas ile Kayra

0|0
    0|0
  • CİN ALİ KÖYE DÖNÜYOR :)

0|0
    0|0
  • ne tarz şeyler okumaktan hoşlanırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Empati,olasılıksız, Hiç, Melekler ve Şeytanlar,Şeytan Yemini,Siyah Kan

0|0
    0|0
  • kollarımdaki yabancı,ama seri istersen açlık oyunları harika okudum çok güzel,çok kitap okudum ama aklımda kalmadıki

0|0
    0|0
  • David Fulmer - Mavi kapı .

1|0
    0|0
  • elin yabancılarını boşver türkiyede en iyi polisiye yazar ahmet ümitin kitapları kesinlikle tavsiye ederim sis ve gece adlı bir kitabı onunla başlaya bilirsin biraz ince daha sonra kalınlara başlarsın istanbul hatırasınıda mutlaka okumalısın :)

0|0
    0|0
  • Dan Brown okur musun bilmem ama Melekler ve Şeytanlar kitabını elimden bırakamadığımı hatırlıyorum.

0|0
    0|0
  • Safran Gökyüzü kesinlikle çok sürükleyici

0|0
    0|0
  • Skellig :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...