Yemek pişirmeyi bilen var mı?

Bu ara evde yalnız takılıyorum acaba ne yapsam yemek tarifesi öneren arkadaş var mı?

Güncellemeler:
Ne pişirsem acaba ;)
Başka yemek öneren arkadaş var mı?

0|0
7|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka patatesi haşla. Sonra tencereye koy içine tereyağı süt koy eze eze pişir. Al sana püre. Bir de domatesi küp küp kes onları az yağda pişir içine nane at piştikten sonra makarnanın üstüne koy biber de atarsan ekstradan olur :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• domates soğan biber azıcık Salça ve yagla kavur. içine Kuşbasi az yagli kuzu etini at bıraz da onunla kavur. . sonra yemeğin üzerini suyu dok yemeğin üzerini sadece 2 parmak geçsin. . sonra kısık ateşte pişir. .

yanına bir salata ve pilav...

0|0
    0|0
  • börülce al ayıkla. suyu kaynat börülceleri haşla içine bütün domates at börülceyle haşlansın. sonra süz domatesin kabuğunu soymadan atıcaksın. piştikten sonra börülceyi süz. pişmiş domatesi kes. zeytinyağı, sarımsak, limon ve biraz nar ekşisi al sana börülce salatası harika hafif hemde kolay bir yemek yanına istersen makarna falan yap

0|0
    0|0
  • Sana kolayını söyliyim tavuk budu al onu yıka fırın tepsisine diz biraz patates soy ayva dilimi yap onuda koy domatesi orta boy olsun ama 4 böl ama ayrılmıcak şekilde onuda tepsiye koy sonra 1 Kaşık biber salçası bir Kaşık domates biraz sarımsak biraz tuz karabiber kimyonla bir sos yap hafif suyla ez üstüne dök 😄 yazarken Açıktım ya

0|0
    0|0
  • menemen

0|0
    0|0
  • makarna

0|0
    0|0
  • benn :D

0|0
    0|0
  • ben birazcık biliyorum