Arkadaşlar Sülalemizin vakfı oluşturuluyor ve buna uygun logo yapmam lazım anlamlı bir logo yardım?

Sülalemiz baya büyük ve buna uygun bir vakıf oluşturacağız ve logo yapmamız lazım bunun için yardımınıza ihtiyacımız var? sizce bir sülale logosu nasıl olmalıdır

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Logoda ay kullanabilirsiniz

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Soyadını içermeli sonra soyadının geliş yeri varsa onu katmalısıb

0|1
    0|0
    • bakın ekşioğulları diye bir vakıf var logo ları NAR anlatmışlar niye nar diye Narın taneleri her bir aileyi anlatır içindeki beyaz zar aileleri birbirine bağlar falan filan anlamlı bir logo bende öyle bir şey olsun istiyorum

• ama o çok rutin bir hal aldı HDP gibi olmayalım sonra :)

• Sende değişik Nadir bir ağaç koy hatta soyadın ay doğan sa bir ay ağacın üstünde ve ağaca konmuş bir doğan olabilir

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• sülalenin adı, vakfın amacı vs vs.

0|0
    0|0
    • bakın ekşioğulları diye bir vakıf var logo ları NAR anlatmışlar niye nar diye Narın taneleri her bir aileyi anlatır içindeki beyaz zar aileleri birbirine bağlar falan filan anlamlı bir logo bende öyle bir şey olsun istiyorum

• arı çizimi kullanabilirsin bence. çalışkan, faydalı vs gibi anlamlar çıkar öte yandan rizenin balı da meşhur zaten

• 0|1
    0|0
  • Soy ağacı yap yaprakları renk a renk olan üstüne ya da etrafına güvercin amblemi yapıştır derim bence :)

0|0
    0|0

• Bende her yaprağın bir aileyi aynı kökten gelen farklı renkleri temsilini önerdim güvercinlerinde sevgi ve bağımlılığı temsilini ònerdim

• yap kankaaa

0|0
    0|0
  • Yakında Aşiret olursunuz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...