Doğuş gibi rafine bir müzisyen varken hala Erol Evgin'de ısrar etmek niye?

Adam bir kere halktan, sokaktan birisi .. yıllarca aç gezmiş, kapkaççılıktan tut yaşlı kadınların evlerini soymaya kadar giden bir "surviva"l çizgisi var.. Ee haliyle bu yaşamsal birikimler eserlerine de yansıyor ..

Oysa Erol Evgin öyle mi? Hanginiz Lise mezuniyet balosunda erol Evgin şarkılarıyla slow dans yapıp geceyi skorla tamamladınız ? Eğer fonda bir doğuş çalsaydı seyran olurdu size o köprü altları, o ağaç kavukları

Adam peruk takıyor be.. O kadar çakma yani

Siz ne düşünüyorsunuz bayanlar/baylar?

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• Erol Evgin benim lise mezuniyet dönemimde gençlere pek hitap etmiyordu niye dans edelim ki?

Ancak annem babam etmiştir herhalde..

Doğuş tamam hayata biraz zorluklar çekerek başladı ama en az onun kadar sıkıntı çekmiş bir sürü şarkıcı bulabilirim sana.. Bir yardım etti bir derneğe, bir yere parasız mı çıktı? Okul mu yaptırdı, sokak çocuklarını korumaya mı aldı? Bir çabası oldu mu? Niye Doğuş yani?

0|0
    0|0
    • Şarkıcı diyerek doğuş'u aşağılamana ne demeli peki

• Ne hakareti, ne alası var? Sanatçı mı diyecektim? Konservatuar mı bitirdi de sanatçı ünvanı aldı?

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 11

• keşke Doğuş "doğmamış" olsaydı. Net. ülkeye katkısı olmadığını düşündüğüm (sanatçı) demiyeceğim Şarkıcı.

Erol evgin'i gibi beyefendi birini kadife sesi dururken,peruk takmasından dolayı eleştirmek saçma bir durum olmuş.

1|1
    1|1
  • hani iki ucu b*klu değnek varsa, bir ucu doğuş diğer ucu erol evginin peruğudur.

1|0
    0|0
  • Doğuş, asıl adıyla Orhan Baltacı bir halk kahramanıdır. Yılmaz Morgül'ün çektiği acıları yaşamış, ajdar'ın müzik dehasını almış, ferdi tayfur'un klasını yüklenmiş bir adam. Erol Evgin dediğin 40 yıldır aynı şarkıları söylüyor. Bir Mp3 çalar da aynı şeyi yapabiliyor. Çok haklısın muhterem.

1|1
    0|0
  • erol evgin peruk takıyosa doğuş da duygusal terminatör.illa çok kötü bi hayattan sonra şöhreti yakalaması mı lazım şarkıcı tayfasının?erol evgin derim ben.yılların müzisyeni.

0|0
    0|0
  • Doğuş reyis..

link

0|0
    0|0
  • link

08:25 ten sonrasını izleyin derim...

0|0
    0|0
  • 4 sürümünde güzel overclocked, ama hala bir overclocked2'deki heyecanı vermiyorsun.

0|1
    1|1
  • erol abinin saçlarına laf yok saçları yeter bee

0|0
    0|0
  • ben serdar ortaç diyorum ama belki panpiş olayı yüzünden doğuşa tolerans gösterebilirim.

0|0
    0|0
  • Terry Callier dinleyin siz de..

youtube.com/watch?v=DEQhid6HVbM&feature=related

0|0
    0|0
  • erol evgin bir numara.

0|0
    0|0
Yükleniyor...