Ne düşünüyorsunuz?

Wattpad uygulaması hakkında ne düşünüyorsunuz? Oradaki kitaparın basımı iyice arttı. Hatta işim içine dex ve Mart'ı yayınları bile girdi.

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Mart'ı yayınları mı :D

0|0
    0|0
    • Evet küçük Hırsız diye bir kitap çıkaracakmış. Kapağını tasarlamışlar. Yazarı da belki liseye bile gitmiyordur. Tamam da şu na sinir oluyorum basılması gerekenleri basma popüler olan edebiyata dair hiçbir şey olmayan deli saçması şeyleri bas

• Yok be ama Arkadaşımın önerisine birkaç şey okudum da çok adaletsizlik var ya Türkçe'yi katlediyorlar.

• ben sadece 1 tane okudum çok beğendim o kadar :)

En İyi Kız Görüşü

• Yazılan bazı hikayeler komik olsa da genede iyi uygulama :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende yazmaya düşünüyorum hayal dünyam geniştir tabi önce araştırmam lazım elime kalemi alıp direk yazamam önce arkadaşlara gösteririz begenirlerse anca öyle sunarım fantastik, gizem, korku tipi yazarsam yazarim

0|0
    0|0
  • güzel uygulama ama her önüne gelen hikaye yazmasın komik oluyor :D

0|0
    0|0
  • Valla güzel kitaplae var begeniyle okudugum

0|0
    0|0
    • Bazıları güzelde bazıları da 16 Yaşında birinin yazdığı edebiyat Değeri olmayan şeyler. Müjde aklanoğlu mu ne biraz baktım gayet güzel yazmış fakat karanlık lise çok basit cümlelerle kurulmuş. Hiç bir faydası olmayan kitap. Arkadaşım almıştı

• Ben wattpadde okumustum hıc almadım kitaplarını dedigin doğru ama bazıları cok ergenik

• kitap oku işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok duyunca, bende bir baktım o siteye.. Fakat yazılan hikayeler fazla kurumsal. Okumaya değer mi dersen, bence tamamen vakit kaybından ibaret. Yine de o yaş aralığının birseyler yazma eğilimi, kazanmaya çalıştıkları kitap alışkanlığı iyi birsey.

0|0
    0|0
  • Kaliteli kitap var ama oldukça az yinede onları bulunca okumaya çalışıyorum

0|0
    0|0
  • Wattpadi seviyorum ama kitap kalmadı artık okuyacak hangisine niyet etsem kaldırılıyor :( Bazı basılan kitaplar o kadar başarısız ki nasıl basıldığına şaşıyorum :/

0|0
    0|0
  • Seviyorum

0|0
    0|0
  • İyi iyi güzel uygulama ama hep aynı kurguyla karşılaşmak bir süre sonra sıkıyo. Özgün kitap çok yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...