Kitapkurdu erkeklerden daha mı çok etkilenirsiniz?

kitap okuyan şiir felan okuyan erkeklerden kızlar daha çok mu etkilenir edebi kişiliği olanlardan?

0|0
41|25

En İyi Kız Görüşü

• bence evet buyuk arti,tabi her kiz farkli dusunur!hatta universitede edebiyat hocam derdi ki: bir erkegin kitaba verdigi degerle kadinina verdigi deger aynidir.kitaplarina bakarak,size nasil davranacagini anlayabilirsiniz!

sonra gercekten dikkat ettim,adam hakliymis!

3|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 40

• Kitap okuyan kadın-erkek her insana değer veririm zaten ama karşı cinsten etkilenmek anlamında, erkeğin çok kitap okuyor olması değildir etkileyen. Okuduklarını normal hayata yansıtabiliyorsa, hemen her konuda bilgisi varsa, bana bilmediğim birçok şeyi sunabiliyorsa, bildiklerime farklı bakış açıları katabiliyorsa, sesini yükseltmeden, laf kesmeden sadece anlattıklarıyla kendini dinletebiliyorsa evet etkilenirim. Ukala, kendini beğenmiş ve başkalarını aşağılayıcı tavırda olduğu sürece ise tam tersi etki yaratır. Bilgi insanı ukala yapmamalı tam tersi eğer gerçekten bilgi sahibi olabildiyse o insan tepeden tırnağa donanımlı olur, nerde susması nerede konuşması ve konuştuğunda nasıl konuşması gerektiğini zaten bilir. Aksi halde Böbürlenmesine yol açan bilgi bana göre bilgi değildir.

0|5
    0|0
  • Kitap okumak bir aşktır...Kültürlü erkeklere aşık olmak farklı bir aşktır...:)

0|4
    0|0
  • Şimdi değişr yani, kitap okumuş ve olgunlaşmış, olgun düşünen birisine dönüşmüşse bu hoşuma gider, bir de bilgisini gözüne gözüne sokmayan mütevazi biriyse hoşuma gider. Ama hep kitaplardan bahsediyorsa, "sen bilmiyor musun onu" diye cümleler kuruyorsa, sürekli ezici cümleler kuruyorsa bu beni bunaltır, bir süre sonra gördüğüm yerde kaçarım...

0|0
    0|0
  • kitap kurdu çok salak bi sıfat .adam gibi okuyun ne öyle her şeyi tüketme sevdası .sizi best sellerciler sizi.

2|4
    1|2
  • erkeklerin romantik laflarına kanmayı rahat bir 4 yıl önce bıraktım cünkü %90 ı romantizimi sevmiyor sadece yaptıgı kelime ezberini gelip sana aktarıyor bende zaten romantizim sevmediğim için eğlenceli ve dobra erkekler buna bin basar diyorum tabi kendi adıma.

0|1
    0|0
  • Ohhhhooo yeaah.

1|1
    0|0
  • aşk romanları okumak yerine tarih, felsefe, sosyoloji, siyaset konulu kitaplar okuyorsa onden etkilenirim. Aşk romanları okuyorsa soğurum bile :).

0|2
    0|0
    • devran çağlara bayılıyorum. kadın olmuş sevgilisi varmış :))) mutluluklar diliyorum ona :D

• bir ben tanımıyormusum onu, tesadufen gordum bu resmi :). Ayrıca olsun iyi niyetli temiz kalpli olsun yeter ki bir insan.

• sanmıyorum

0|5
    0|2
    • Dimi, düşünsene yumuşacık bir erkeği. Sürekli şiir, kitap okuyanın halini. Erkek dediğin sadece senin yanındayken duygularını gösterecek ama hepsini değil. Başkasının yanında biraz ağır takılacak.

• kitap var kitap var yorum yapan arkadaşım, bilim ve teknik, siyaset, sosyoloji,biyografi vs.de kitap, kitaptan tek anladığınız roman, edebiyattan tek anladığınız şiir mi, kitap okumak salt valit geçirme eğlence amaçlı olmak zorunda değil, okuyucunun kendini geliştirmek istediği hemen her konuda kaynak sağlayabilen kollektif bir kaynak olarak düşün şiir oku edebiyat bölümune bakın diye dövmüyolar kitap reyonuna girince; sığ bakarsan genelleme ve kalıptan başka bişey göremezsin

• Kitap okumakla prim yapmaya çalışanlar var. Işte onlar çok itici.

0|0
    0|0
  • Şiir okuyan değil de çok okuyup çok araştıran erkeğe ilgi duyarım

0|4
    0|1
    • Sana katılıyorum

• Mesela Diyelim Tamam Birini Buldun Çok Araştırıyor Çok Okuyor 2 Gün Dayanırsın 3.cü Gün Dersin Hic İlgilenmiyorsun Benimle Kitap Okuyorsun Hep Araştırıyorsun Başka Seylerle Uğrasıyorsun Diye Mırın Kırın Ederler Bu Kız Milletini Anlamak Zor Arkadaşş :D

• Ben de araştıran biriyim, afedersin ama seks ilişkisini kabul etmektense zeka ilişkilerini yeğlerim

• yoo alaksı yok

0|3
    1|3
    • durust cvba bı alkış

• Tebrik Ederim Valla Kızların Icınde Madalya Takılcak İnsan :D

• Okuduklari yasamina yansimis adamlar vardir.. Iste o adamlardan etkilenirim.. Kendisi icin okumustur, gercekten edebiyati,siiri sevdigi icin..

0|1
    0|0
  • yoo okursa güzel ama bana bilmişlik taslamasın yeri gelince konuşssun:) bazıları var anlatırda anlatır eğer gerçekten bi okuyucu olsan kişileri sıkmaman gerektiği bilmen gerekir demek gelio içimden de onun seviyesinde olacaamm olmuo o yüzden üstün bi sabırla dinlerim.:)

0|0
    0|0
  • kitap okuyan erkek 86532696526 adım önde ve çekicidir

0|0
    0|2
  • şiir falan okumasın.

tek başına rahat bi şekilde oturmuş kitap okuyanlar çok çekici mesela..

0|4
    0|0
  • bence evet, ama ben cok romantik biriyim, zamane genclik farkli olabilir, daha cool olanlardan etkilenebilir:)

0|1
    0|0
  • Sırf kızlar etkilencek diye okuyacaksanız kalsın lütfen bırakın biz okuruz :)

0|3
    0|1
    • tabi zaten hep siz okuyosunuz erkeklerin hepsi cahil ...

• Kitap Okuyan Bildigin Light Erkektir :D Erkek Dedigin Okeye Gider Bowlinge Gider Futbol Oynar Balık Tutar Bunlar Varken Kitap Okumaya Fırsatmı Kalır :D

• bence edebı kısılıgı olanadan daha etkılenırım

0|1
    0|0
  • Tabiki okusun ama.. çokta bilmişş oluyolar yahuu :/

0|1
    0|0
  • Hiç kitap okumayandan etkilenmediğim gibi, çok okuyandan da etkilenmem :) Ortasını bulsuun normal biri olsun :)

0|0
    0|0
  • kesinliklee evet.

0|3
    0|0
  • Kitap okurum ve okuyan erkekte hoşuma gider :)

Edebi kişiliği olmayan erkekler iticidir bana göre

0|1
    0|0
    • Bu Oldumu Simdi Sen Okuyorsun Diye Karşındakide Okucak Anlamına Gelmiyor Sevgi Ask Bu Kitap Okuyorsun Sevgilim Olabilirsin Okumuyorsun Olamazsın Ayrımcılık Gibi Birsey Bu :S

• Ben kitap okumuyor diye hayatıma sokmam o kişiyi demiyorum. Sadece okursa çok büyük bir artı olur gözümde onu söylüyorum.

• kendi adıma söliyim: bir zamanlar evet di. şimdi karakterli olması yeter diyorum. zırcahil değil tabi ama karakter edebi kişilikten daha önemli :)))

0|0
    0|0
  • Biz şuna bilgili erkek diyelim ama bu ukalalık boyutuna gelince itici oluyo birde sevgilimle birbirimize internetten şiirler yollardık çok hoşumuza giderdi

0|0
    0|0
  • kesinlikle ewet :) Kültürlü sonuçta bi arkadaşm var cok kitap okur ben kitabın adını syler sylemez anlatr konusu :) etkileyici bişey

0|1
    0|1
  • Kesinlikle evet

0|2
    0|0
  • diğerlerini bilmem ama ben kitap okuyan erkeklerden çok etkilenirim.

0|2
    0|0
    • Ya Bırakın Bu İsleri Yakısıklı Olsun Ağzı Laf Yapsın Kitap Okuması Aklınızdan Gecmez :D

• keşke sen benim önceki sevgililermi görsen. neyse ya sana laf anlatacak değilim

• kültürlü olması güzel bişey çok ukala olmasın yeter

0|2
    0|0
  • bence en ideali kültürlü olan erkektir hayatıma öylesine girmemeli bana bir şeyler öğretmeli ince olmalı ...

0|0
    0|0
  • kim demişşşş:d

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    10

Erkekler Ne Diyor 25

• ne eveti yahu kitap kurdu erkektn şiir okuyan erkekten etkilenen kız hala var mı:D onlar eskidendi. şimdi sana kızların etkileneceği erkek proflini çiziyorum iyi bak:) 1. erkek mutlaka sigara içicek hatta o bile az esrar bali çekicek alkolik olucak,böyle apachi gibi giyincek,satanist bile olur farketmez,okulu eğitimi önemli degil ilkokl meznu bıle olsa yetr. Piskopat olcak i*ne oluck kulağı küpeli olucak. işte yurdumun kızları böyle erkeklere öluyor:D ama adam üni okur sigarası alkolu olmaz. böyle adamı aşşagılarlar:D

0|1
    0|0
  • Genelde doğru olanı ya da doğruya yakın olanı söyleriz böylesi genelleme sorularında. Eminim bayan arkadaşların çoğu eğitimli ve kültürel alt yapısı güçlü erkeklerin daha seçilebilir olduklarını söyleyeceklerdir. Oysa pratik hayatta durum bunun tersini göstermekte; çoğu ilişkide isyan eden, mutsuz olan taraf kadındır nedense. İlişkinin derinliklerine inince de seçtikleri erkeğin aslında kişisel anlamda aşağıda olduğu, kadına değer vermediği ve kendisini yetiştirmediği gözlenir. Dolayısıyla fikirlerimiz ya da söylediklerimizle, yaptıklarımız arasında uyum sağlanmadıkça ben Türk kadınının seçimlerine çok da güvenmiyorum.

0|0
    0|0
  • ben okurum da karşımda sadece hmm diyen bir kız olursa da kötü olur yani :)

0|0
    0|0
  • Hakikaten kendini kitaplara adamış insanlar iyide

birde bunu hatunlar için yapan İleri zekalılar var onların durumu çok acı ...

Bknz: Yüzüklerin Efendisinin Yazarı kim ?

Gandalf ...

0|0
    0|0
  • Benim gibi charles bukowski henry miller john fante marque de sade tarzı yazarları okursanız eğer başta kitap kurdu olduğunuz için ilgi görür sonra " ayyy bu ne yaaa sappııık bunlaaar sende bunları mı okuyorsun der çıkarlar aradan

0|0
    0|0
  • şiir yazdığım doğrudur

0|0
    0|0
  • Bu tarz şeylerden etkilenen kızlar da var ama günümüzde yüzdeye vursak, belki yüzde 10-20 falandır.

0|3
    0|0
  • yıllardır okuduğum kitabın haddi yok ama pek bu konuda etkisi olduğunu düşünmüyorum.Otobüste filan okuyorsanız bi ilgi çekiyosunuz oda siz değil okuduğunuz kitap.

Varsa etkisi de ben bilmiyorumdur kesin :)

0|0
    0|0
  • emin değilim ama ne fark eder ki, ben yine de okurum kitabımı

0|0
    0|0
  • sallamış kızların hepsi serseri sever onlar bol paralı kaba maço sever burda uydurdukalrına bakma.

0|0
    1|0
  • kendisi de kültürlü ise sever, yoksa bu beni aşar der kaçar

1|1
    0|0
  • okuyorum ben :)) link

0|0
    0|0
  • şuan makine mühendsliği 4. sınıftayım. lise 2 de sayısala geçince kaybettim tüm gereksiz edebi duygularımı hacı. şiir roman fasafiso bana makale lazım :)

0|0
    0|0
  • kızların gözüne girmek için kitap okuyanları ne yapıcaz :)

0|0
    0|0
  • Edebiyattan çok bilimle ilgilenirim ben.

0|0
    0|0
  • aslında öyle olması gerek ama maalesef kızlarımız ilk etapda değil son etapta buna dikkat ediyor

0|0
    0|0
  • yok ben etkilenmem, erkek ne yaparsa yapsın etkilenmiyorum erkeklerden bro

0|0
    0|0
  • insan olan kitap okur. ne demiş rab ilk önce oku demiş :)

0|0
    0|0
  • okurum, ukalayım.. hakkını da veririm ukalalığımın..

0|0
    0|0
  • Ya ne etkilenicekler ben teste varım kitap okuyan erkek ve ben bakalım sonuç ne olacak :)

0|0
    0|0
  • Ben çok kitap okurum ama öyle bişi yok :) Tipin varsa kızda var yoksa yok :)

0|0
    0|0
  • ateist olduğunu söyle versinler hacı şiire falan gerek yok

0|0
    0|1
  • Bir sürü kitap alıyorum ama okumuyorum bugünden itibarek çok kitap okuyan erkek olcam.

0|0
    0|0
  • Çok kitap okursun. Bunu hayatına, cümlelerine, yaşam stiline yansıtamıyorsan bi' işe yaramaz. link

0|0
    0|0
  • tabiki kitap okuyanlarda :

0|0
    0|0
Yükleniyor...