Bu kitapları okuyanınız var mı?

grinin 50 tonu

karanlığın 50 tonu

özgürlüğün 50 tonu

İlla oku diye arki getirmiş.Macera dedi değer mi zaman harcamaya

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• valla en son okuduğum kitap yanlış hatırlamıyorsam alis harikalar diyarındaydı :)

1|0
    0|0
    • haha :))

• Ama bak çoluk çocuğa kötü örnek oluyoruz.bugün bize saydırırlarsa şaşma :))

• bırak saydırsınlar ya boşver, kafalarını deve kuşunun toprağa gömdüğü gibi kitaba gömüyorlar, etrafta olup biten olayları, kitap madurlarını görmüyorlar, özgürlük denen bişey var canım, bırak şimdi nesli bu kitap zindanından kurtaralım, ülkemizin cahil insanlara da ihtiyacı var canım, cahil insanlar olmasa kültürlü insanların kıymeti nasıl bilinecek? :)))

• Benim favori yazarım Kesinlikle TREVANIAN dır..

İnfazcı ve Hesaplaşma ( seridir irbirinin devamı )

Şibumi ( Kesinlikle diğerlerini okumasan bile okuman gereken bir kitap derim)

Katya'nın Yazı ( Güzel Bir kızın Aşk namına yaşadıkları )

bunalrı şiddetle tavsiye ederim..

Severk ve heycanla bir solukta okuduğum 2-3 yazar daha var istersen onlarıda yazarım..

NOT : TREVANIAN yazarın takma adlarından biridir. Nicholas Seare de bir başka takma adıdır. yazarın gerçek ismi Rodney William Whitaker dır. ve kişinin mezarının yeri bilinmmektedir saklanmıştır. yazar öldükten sonra evindeki taslaklar bulununca kim olduğu öğrenilmiştir.

Son olarak Yazarın bir romanında anlatıldığı şekilde bir müze soygunu yapıldığından kitap toplatılıp tekrar basıma verilmiştir ve sonraki kitaplarında detaylar biraz daha kısıtlanarak yaılmıştır. Ama bu bile yazarımızın hayal gücünü zerre kadar etkilememeiştir.

İyi Seyirler..

0|0
    0|0
  • birincisini okudum Zaman kaybı, reklam ile şişirilen popüler yapılan kitaplar

0|0
    0|0
  • aaah aah nerde kitap okumu kazandırlmams bize

0|0
    0|0
  • Madem bir kitap okuyacaksın...Tolga Aydoğan-Yalnızlık mevsimi

0|0
    0|0
    • selam :) okumak gibi bir niyetim yok akşam arkadaş verdi macera illa bir oku dedi üşeniyorum ondan sordum

• Ayrıca Tolga Aydoğan'ın Mahzen diye bir kitabı var polisiye gerilim. Mutlaka okuyun çok iyi kurgulanmış. sıkmadan bitiveriyor.

• Yallnızlık mevsimi bugune kadar okuduğum en iyi kitaplardan biriydi...

• okuduğum tek kitap serisi buz ve ateşin şarkısı serisi ve yüzüklerin efendisi serisi :D

0|0
    0|0
  • okudum bu kitapların hepsini

0|0
    0|0
  • Gzel kitaplar okumanı tavsiye ederim hoş naif :)

0|0
    0|0
  • 25 yaş üstüsün kalbin dayanmaz boşver okuma :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tamamen cinsellik üzerine kurulu bu kitap.

0|0
    0|0
Yükleniyor...