Game of Thrones dizisinin en iyi kılıç kullanan karakteri kimdir?

Dizinin bölümlerinde girdiği yakın dövüşlerdeki başarısı ile kendini ispat etmiş GoT'un kılıcını en iyi kullanan karakteri sizce kim? Ben birkaç aday belirleyip ankete koyuyorum.

• Brienne of Tarth
    8% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
  • Jon Snow
    38% (5)19% (3)28% (8)Oy Ver
  • Ned Stark
    8% (1)44% (7)28% (8)Oy Ver
  • Jaime Lannister (Kılıç elini kaybetmeden önceki hali)
    23% (3)31% (5)28% (8)Oy Ver
  • Bronn
    8% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
  • Robb Stark
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Gri Solucan
    15% (2)6% (1)10% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ankete sığmadı ama Oberyn Martell, Gregor Clegane, the hound da adaylar arasında
Ben de oyumu Jaime Lannister'dan yana kullanıyorum bu arada.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

• Ned Stark ile Jon Snow arasında kaldım bende

0|0
    0|0
  • Barristan Selmy 7 krallığın en iyi kılıcı olarak adlandırılırken listede göremedim? Bravosun baş kılıcı olan ve ölü süsü verilen Syrio Forel i yine göremedim? Bir çok isim eksik. Bu listeden ilk 3 bile oluşmaz bana göre.

0|0
    0|0
    • dizide görülen karakterleri yazdım zaten soru başlığıda game of thrones dizisinin diye başlıyor dikkat edersen.

• fikrini söyleyebilirsin tabi yazdıklarımı sana yönelik agresif bir tavır olarak değil sadece şunları neden yazmadın diye sorduğun için bir açıklama olarak algıla. benimde aklıma geldi sorudan sonra başka isimler sadece drago değil oberyn'in kafasını patlatan dağ da aklıma geldi. sir jorah mormont'da çok iyi dövüşcü, gece nöbetinden kaçan grubun lideri vardır hani şu craster'ı öldüren bıçak ustası o da olabilirdi ki jon snow'u teke tek de öldürüyordu arkadan vurulmasaydı. sadece 7 isim ekliyebiliyoruz ankete o an bunlar aklıma geldi sanırım ama illa ankette yazanlardan birini tercih etmek zorunda değilsin zaten. cevabını Khal Dago olarak alıyorum o zaman ;)

• Öyle olsun bakalım ^^

• Oberyn martell diyorum orda artistlik yapmasaydı herşey çok farklıydı mesela https://youtu.be/r8oOi6JOXEQ

0|0
    0|0
    • haha ben de oberyn'in o hayvanı öldürüp tywin ve özellikle cersei'nini sinirden kudurmasını görmek isterdim ama maalesef böyle bitti :( https://www.youtube.com/watch?v=H4KJoPnxXcE ama oberyn gregor'dan daha iyi olduğunu kanıtladı o dövüşte acınası sonuna rağmen:)

• Ned Reyiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...