Kendi kalemimden kısa bir kesit. Yorumlarınız çok önemli?

Alışıyor insan, zamanla; kırılıp incimeye, kırıldığı yerden kırıp biçmeye.

Her gelenin bişeyler götürdüğü benliğimizde eksiliyoruz hergün. Ruhumuzdan, ta en içimizden...

Ağ tutmuş kalpler uğruna, mutlu yarınlar için biriktirdiğimiz beyaz sayfaları harcıyoruz birer birer. Aklı yerinde ama şuursuzca

#ozangunes
--------------------------------------------------------------------------------------------

Geçenlerde kaleme aldığım bir yazının küçük bir kesiti. İlham geldikçe ya da artık bazı şeyleri taşıyamadıkça naçizane yazmaya çalışıyorum
Yorumlarınızı alayım :)

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok beğenmedim açıkçası bir şeyler hissederek düşünerek yazdığın belli ama kağıda düzgün aktaramamışsın bence daha samimi olmaya çalışabilirsin birilerine ya da bir şeylere öykünerek yazmışsın sanki

0|1
    0|0
  • Son paragraf bozmus ama ilk ikisini begendim

0|1
    0|0
  • Harika tebrik ederim😀

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bir savaş başlamış aşk uğruna , kalbimiz ve beynimiz karşı karşıya gelmiş iki büyük düşman gibi. Beyin sevme artık diyor sevme her defasında yine üzülen sen olacaksın diyor ama kalp hep yaptığı gibi hızla çarpıyor yine onu gördüğün ilk andaki gibi gözlerin onu sana bir başka gösteriyor sanki. Beyin yine ağlıyor yapma bu acılar yıprattı artık kalp hep seni üzüyor ve üzmeye devam edecek dese de kalp seni çoktan başka bir maceraya sürükledi bile
    Bu nasıl iyi olmuş mu?

0|0
    0|0
    • Kanka noktalama işaretlerini kullanmayı ihmal etme. Yoksa yazarken hissettiğin tonlamaları hissetmez karşıdaki.
      Bir de biraz duygu eksikliği hissettim. Basit olmuş bana göre. Ama zevk meselesi bu
      Ben az beğenirim başka biri çok
      Ama tebrik ederim seni

• güzelmiş kankaa

0|1
    0|0
Yükleniyor...