Siwan Perwer size neyi hatırlatıyor?

arkadaşlar Şıwan Perwer diyince ne hatırlarsınız hangi şarkısı hangi konuşması hangi sözü sevmezseniz neden sevmiyorsunuz

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kürt etnik müziğinin en önemli sanatçılarından biridir. Avrupa'da bir çok ünlü sanatçıyla çalıştı ama ülkemizde pek tanınmaz. Sevilmiyorsa da kürt olduğundandır ama olsun herkes sevmek zorunda değil zaten.

1|3
    1|1
    • +1 doğrudur ama Kürdüm gururluyum ister sewsinler ister sewmesinler

Kızlar Ne Diyor 5

• Hiç dinlemedim , birşey düşünemiyorum ...

0|1
    0|0
  • şıvan perver su hulya avsar ıle düet yapan degıl mı oyy caney sarkısını :)

0|1
    0|0
    • sen Cıwan Haco ile karıştırmayasın :=)

• tamam su yurt dısında yasayan adam gecen tv de röpoırtaj yapılıyordu türkıyeye donmek ıstedıgını fakat önce donen bır kısıye yapılan muameleden sonra vazgectıgını tek ıstegının babasının mezarını gormek oldugunu soyleyen ...

• Bülent Arınç'ın çağırdığı kişi ama Türkiye beni kaldıracak duruma gelmedi daha diyerek reddetti :)

• who.

0|0
    0|1
  • muş türküsü.

1|1
    0|0
  • Tanimiyorum.

0|1
    0|0
    • Tanımanızı isterim dinlemenizi isterim art niyetsiz :)

• attigim linkte konusan o degilmi ,ocalan diyen ? Siwan perwer yazdim youtube a muzigini dinlemek icin bu cikti.. simdi sen bana apoyu savunan adami mi savunuyosun ? Haci bunun Kurtlukle ,Turklukle bi ilgisi yok anladin mi ben de anadoluda buyudum neyin ne oldugunu iyi bilirim ,insanlikla bi ilgisi var. Bana pkk yi savunan adamla konusacak biseyim yok. Iyi geceler.

• :) sanada iyi geceler

Erkekler Ne Diyor 7

• Kanada 'da tutuklanmasını hatırlıyorum

1|2
    0|0
  • Fermana ve halepce şarkısını dinlemiştim. İnanılmaz yanık bir sese sahiptir... Bi' dönem trt6'da program sunacağı söylentileri çıkmıştı.

1|1
    0|0
    • yukarıdada dediğim gibi Bülent Arınç gelmesi için görüşmüştü fakat dediği laf Türkiye beni kaldırmaz bu durumda diyip geri çewirmişti teklifi bayağı uğraşmışlardı getirmek için

• Mıhemmedo parçasıda war onuda tawsiye ederim güzel parçadır bi asker için yakılmış ağıttır

• Denerim:)

• Sıvan kendini sanata adamış en sevdiğim şarkıcılardan biri ayrıca ıbrahim tatlısesi inşaat dan alıp şarkıcı yapan biri . Zilan en sevdiğim şarkısıdır.

1|1
    0|0
  • 1|1
    0|0
  • bana şıwartzeneger'i hatırlatıyo o da zerrin engellileri çapraşık olaylar olaylar...

1|1
    1|3
  • Hic sevmiyom ben bunlari daha vi kac nefret etdigim tipler var

1|1
    2|2
  • Bilader okudum asada sen kürtmüssün tamam bi kac sorum olack cünkü ben ülkücüyüm ve tanidigim kürtlerde biz türküz dedelerimiz kürtdü diyorlar ve farkli düsünmüyorlar yani!

bi sakincasi yoksa bi iki soru sorabilirmiyim?

0|0
    0|0
    • tabi ne sakıncası olacak ama şunu dipnot düşeyim

kürtlerle dağdakileri karıştırmayalım ben kürdüm annem zaza babam kürt we Türkiyede Yaşıyorum bu bayrağın altında bu toprakta yaşıyorum

• Aslını inkar eden bizden değildir Türküm demedim Kürdüm ama Türkiyede bu toprakta bu bayrağın altında yaşıyoruz we Çanakkale olduğu gibi Sawaştık bu bayrak için

• Ama kiz kürt basbaya neden inkar etsinki? Hic anlamiyorum uzaga gitmedim bak en yakindan örnek verdim

ben mesala kürtceyi bi silve olarak görüyorum ve birseyde biliyorum ezbirim türkiyem

Yükleniyor...