Alçı ile neler yapabilirim?

Alçıyı kare şekilde döküp genelde boyama yapıyorum üzerine ama oyma ile birşeyler yapmak istiyorum kil için malzemelerim var sadece.
Ne yaparım , neyi nasıl yaparım bu konuda yardımlarınızı bekliyorum ya da kaynak...

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• her şey yaparsın

0|0
    0|0
    • Çok açıklayıcı mükemmel bir cevap teşekkür ederim

• rica ederm her daim

En İyi Kız Görüşü

• Kullanabilecegin bir sey yap bence. Taki koymak icin bir sey falan. Hem tasarimin olur hem de yararini gorursun. Cunku genelde yapilip kaldiriliyo bir anlami olmuyo yer olmayinca:/ yazik gunah

0|0
    0|0
    • Böyle daha çok süs olarak kullanabileceğim , teknik olarak uğraşabileceğim birşey istiyorum.
      Hani oyma tekniği nedir nasıl yapılmali gibi bilgiler arıyorum mesela :)

• Youtubetan bakmalisin ingilizce dilinde arayarak bakmalisin o zaman :D umarim bulursun ben cok amatorum daha. Yardim edemicem:D :D

• Yine de teşekkür ederim :))

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Alçı döküp üzerine şişe kapaklarını koyup üzüm şekline getir ve boya ben bir zamanlar baya uğraşmıştım güzel oluyor

0|0
    0|0
    • Boyama istemiyorum daha bir beceri isteyen oyma türü şeyler arıyorum açıkcası :)

• Eğer yeteneğin varsa kuru kafa şeklinde bir küpe kutusu yapabilirsin çenesini biraz önde yapıp içini ovunca oluyo ben yapmıştım çok zorlamıyor

0|0
    0|0
    • Bir diğer yorumda da belirttiğim gibi ''Böyle daha çok süs olarak kullanabileceğim , teknik olarak uğraşabileceğim birşey istiyorum.
      Hani oyma tekniği nedir nasıl yapılmali gibi bilgiler arıyorum mesela :)'' :))

Yükleniyor...