Nasil gitar dersi verebilir, kultur merkezi, sanat dernegi, kurs gibi yerlerle irtibata gecebilirim?

Klasik gitar çalıyorum. YTÜ'de gitar ögrencisiyim ve arjantinli iyi bir gitaristle çalışıyorum. Ama gelin gorun ki ekonomik açıdan cok zorlaniyorum. Aileme de maddi yonden cok yük oldugumu dusunuyorum. Calismak istiyorum ama 1. sinifi yeni bitirdim. Ve sahne deneyimi disinda bir tecrubem yok, ogretmenlik yapmadim daha once. Bir kultur merkezinde, kursta, dernekte, özel ders vererek falan nasil calisabilirim? Kurumlarla nasil irtibat haline gecerim? Cogu zamanimi okulda gecirdigim boyle bir is benim icin daha iyi olur ama nasil is bulacagim bilmiyorum. Bana maddi yonden getirisi hic onemli degil. Ama nasil is bulcam burada bana fikir verebilecek ya da bu isi yapmis tecrubesi olan biri var mi?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• kultur merkezini boşver onlar para vermez :D müzik evlerine git adamlar denesin seni alırlar iyisen.

0|0
    0|0
    • Peki, tesekkurler. Sence hangi semtte bulabilirim biseyler? Kadikoyde taksimde falan baya iyi hocalar vardir sanirim. Ogretmen aciklarinin olmasi gerekiyor mu bir de? Yoksa beni deneseler alirlar mi? Sonucta tecrubem yok yani bilmiyorum of :-( eski hocalarim falan da hic yardimci olmuyo sagolsunlar!!!

• istanbulu pek bilmem ben. ya teoride iyisen tmdır çalmaya degil teoriye ihtiyaç var ders verilirken anlatabiliyosan gamdı 3 lü notalardı falan hepsini biliyosan ordan kaptırır yürürsün.

• Haklisin. Tesekkurler.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bana özel ders verebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...