Türkmenler nasıl millet?

Bugün besiktasta bir Türkmen kizla tanistim masallah türkiyede yasayan benim ama kendi ülkesinde gibi rahat davranan oydu çok şaşırdım. Sanki kendi ülkesinde gibi bir hali vardı. Bide benden zengindi heralde valla bu yabancilar bizim ülkemizde bizden rahat yasiyolar galiba :/ turkmenler sicak rahat bir millet mi?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• kusura bakma da cahillekte rekor kırdın türkmenler nasıl bir millet nasıl aptalca bir soru
    Allahım nasıl mal geri zekalı cahil bir nesil geldi yaa? hiç alakası olmadığı kürtlere kardeşim diyenler kendi öz kanını canını kardeşini başka millet sanıyorlar resmen kahroldum

1|1
    0|0
    • Baska bir millet olmadiklarini biliyorum. canim benim sen korkma :D evet onlar da Türk ayni soydan geliyoruz ancak biz farklilastik normal orjinal soyumuzdan uzaklastik çünkü araya baska soylar karisti cografya degisti. Asil eski Türklere onlar daha yakinlar bizden ve ne kadar da olsa farkli yasam tarzlarimiz var. Sonucta sen anadolu türküsün o Türkmen türkü ayrica sen biliyo musun onlar Türkleri sevmek yerine rusyayi tercih ediyolar? Giden her Türkten rüşvet almaya calisiyolar?

• sen onlara bunlar nasıl millet diye sorarsan kardeşim deyip sarılmak yerine uzaklaştırırsan tabiki seni değil rusları tercih ederler.

En İyi Kız Görüşü

• Rahat olmamasını gerektiren bir durum yok gayet normal.

0|0
    0|0
    • Farkli bir ülkede insan alisma sorunu yasamaz mi? Raht olmasina bir sözüm yok

• Uzun zamandır burdadır belki

• Hakli olabilirsin zaten 30 yasindaymis

Erkekler Ne Diyor 6

• Yabancı mı? Ulan İstanbul'da Türkmen mi? Yabancı Geldi Sana !

0|0
    0|0
  • Pasaportları farklı (farklıysa eğer) diye başka millet olarak nitelendirmemelisin.
    Onlar-Bizler diye bir şey yok.
    Aynı milletiz. Sadece vatandaşı olduğumuz ülkeler farklı olabilir.

0|0
    0|0
    • Off herkes yanlis anlamis beni ya derdim onlari yabanci görmek değil tabii ki kardesimiz onlar ama farklı cografya yetisme tarzı var. Hatta kültür farki bile var demek istedigim insan yabanci görür farklı ortama gidince. Bu ben azeybaycana gitsem de olur istanbula giysem de atıyorum sorun bu yani

• Senden benden farki yokki onlar turkmen biz turkiye turku gayet normal onlarin ulkesi bizim ulkemiz ayrim yapmayin

0|0
    0|0
    • tamam ama Türkmenistan da ols afarkli bir ulkeden gelmis ayrica bildigim kadariyla orasi pel gelişmemis bir . yer. nasil böyle iyo adapte olmus diye merak ettim yoksa ayrim yaptigimdan degil aksine cok sevdim yani

• Adapte olmayacak bisey yokki biraz fakir bir ulke oda sovyetlerden kalma onun disinda dini dili irki ayni bizimle adetlerimiz bile ayni sorun yasamais gayet normal bunu bir suriyeli yapsa neyse derim

• Manyak ya onlar eyvallahlari yok hiç biseye burası full türkmen :D

0|0
    0|0
  • Ezik olmasimi gerekiyordu

0|0
    0|0
  • Turkmen olmayan mi var Türk olup da

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...