Aamir Khan Mı? Shahrukh Khan MI? Daha Başarılı?

aamir khan
shahrukh khan

Güncellemeler:
demek herkes aamir dedi..

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Şimdi, öncelikle Khan davası çıkartmaya gerek yok arkadaşlar, 3 Khan'ın üçü de güzel, diğer Khanlar da güzel hepsi güzel bu konuda anlaşalım önce 😃 Ama bana göre King Khan yani.. King Khan.. Adı üstünde yaar, adam kral 😊 Filmleri, dansı, kendisi, herşeyi 😃 Biz ülke olarak bişeye taktımı tam takıyoruz. Ezberlemişiz, Ghajini, 3 Idıots, Taare Zaameen Par, MNIK vb.. Yani tamam çok güzel filmler, ama artık başka filmlere de bakma zamanımız geldi yani 😃 Her neyse, ben her türlü Shah diyorum, bir Srkian olarak olması gereken de bu 😄 Happy New Year (Mutlu Yıllar), Rab Ne Bana Di Jodi (Bu Çifti Rabb Birleştirdi), Jab Tak Hai Jaan (Yaşadığım Sürece), DDLJ (Cesur Yürek Gelinini Alır), Kabhi Khushi Kabhie Gham (Sevinçte ve Kederde), Kuch Kuch Hota Hai (Birşeyler Oluyor), Ra. One, Don 1 ve Don 2, Kal Ho Naa Ho (Yarın Olmayabilir), Baazigar (Hokkabaz), Om Shanti Om, Veer Zaara, Kabhi Alvida Naa Kehna (Asla Elveda Deme), Chak De India (Haydi Hindistan), Paheli, Main Hoon Na (Ben Yanındayım), Mohabbatein (Aşk Hikayesi), Devdas, Darr (Korku), Chalte Chalte, Phir Bhi Dil Hai Hindustani, Pardes (Memleket), One 2 Ka 4, Duplicate (Kopya), Swades (Vatan), Karan Arjun, Dil To Pagal Hai (Deli Kalp), Chennai Express (Aşk Treni), Baadshah (Kral), Hum Tumhare Hain Sanam (Ben Seninim Sevgilim), Billu Barber (Billu Berber), Dulha Mil Gaya (Damat Bulundu), Ram Jaane
    Bu filmlerin hepsi mükemmel. Bütün filmleri mükemmel adamın 😃 Ayrıca 100 cr'yi geçen 17 tane filmi var. Yani 100cr'yi geçen en çok filme sahip. 14 tane filmfare en iyi oyuncu ödülü var, yine en fazla ödül sayısı Shah'ta 😊 Film flop olan filmi yok 😃 Film çekmediği yıl yok 😊 Gibi gibi, bir ton neden sayabilirim Shah'ın daha başarılı olduğunu kanıtlamak için 😃
    http://i.hizliresim.com/j244Vn.jpg

2|2
    0|0
    • +++++++++ :D

• ben mi panpa :)

• 3ay

Hint filmlerini severim ben de. :)

• İkisi de başarılı. Fakat Aamir Khan daha özel gözümde, hayatımın dönüm noktası olabilecek ve baş yapıt gözüyle baktığım '3 idiots' gibi efsane bir filme imza atmış, daha ne olsun?

1|1
    0|0
    • benimde görüşüm o ghajini ve faana başlıbaşına bir efsane ama weer zaara nasıl shahruh kahanın oda çok süper değilmi?

• merhaba dostum nasılsın?

• berbat bir gündü saol ne olsun..

• İkisi de başarılı. Ama bence, hani "bollywoodun en en en ünlü aktörü kim?" dendiği zaman nasıl ki her kes Raj Kapoor diyo ya. Oysaki mesela Dilip Kumar da efsanelerdendir, işte Aamir ile Shahrukh arasındaki ince çizgi de bu bence. En iyisi kim dendiğinde akla ilk gelen SRK olacaktır. Sadece türkler son bir kaç senede 3 idiots, Rang De Basanti, Ghajini, Taree Zameen Par gibi bir kaç filmi keşfettiği için Aamir diyor. Ve de aslında çoğu kişi bilmese de 3 idiots, rang de basanti, lagaan filmlerinin ilk teklifi Shahrukha gitmiştir. Ama yine de yani herkes istediğini sever. Tartışmaya açık konu değil pek :) ben daha çok SRKdan yanayım.

0|0
    0|0
  • Amir khan

0|1
    0|0
  • Aamir khan😍

0|0
    0|0
  • Aamir Khan daha başarılı bence 😄

0|0
    0|0
  • Aamir 😘