En sevdiğiniz korku filmleri neler?

En sevdiğiniz korku filmleri neler:) ben mirrors, one missed call ve unborn bu üçünü çok sevmiştim

0|0
1932

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• Wrong Turn

1|0
    0|0
  • Korku filmi cok izlemem. Ama Shutter iyiydi. (Korean Version) link

1|1
    0|0
  • Profil resmine çok güldüm :))

1|0
    0|0
  • Çok iddialı olucak ama şuanda çekimi devam eden senaryosu bana ait olan bir film ;)

1|0
    0|0
  • işkence odası filmini 1 ay kafaya takmıştım favorimdir. Ters köşe filmleri çok severim liste yapacak olursak

davetsiz

39. Dosya

kimliksiz

evdeki düşman

beyin avcıları

zindan adası

En korktuğum film garez serisi

1|0
    0|0
    • zindan adası ve beyin avcıları hariç hepsini izledim :) davetsiz ve dosya 39 çok iyi

• evet düzenli olarak sinema konuşuruz :)

• Bana uyar istersen arkadaşa ekleyelim sitedeki ilk ve tek arkadaşım sen ol :)

• grave encounters

1|0
    0|0
  • Hayvan Mezarlığı, paranormal activity.

3|0
    0|0
  • bilemedimki şimdi hepsinden korktum:P

1|0
    0|0
  • Terminatör

1|0
    1|0
  • silent hill serisi :D

1|0
    1|0
  • ben kızınca aynaya baktıgım zaman o izledigim korku flimlerini çok arıyorum inan :)

1|0
    0|0
  • begotten eraser head

1|0
    0|0
  • 1.shutter (2004)

2.insidious

3.paranormal activity

1|0
    0|0
  • testere hacıı :D tüylerim ürperdi :P

1|0
    0|0
  • The others

Evdeki düşman

tepenin gözleri

gemşde dehşet

dabbe

1|0
    1|0
  • korku filmi sevmiyorum ama ilk çıktıgında dabbe izlemiştim bi tek ondan korktum

1|0
    0|0
  • ben testere 1 den başkasını tanımam arkadaş:)

1|0
    0|0
  • Off süper en sevdiğim şeylerden biri film izlemektir. Bunun için projeksiyon ses sistemi laptop ve sınırsız net aldım :D darkness falls, halka, 1408 nolu oda, şeytan çıkarma emily rose, silent hill, resimdeki hayalet, ve en başta MEZARINA TÜKÜRECEĞİM çok sağlam filmler. Sende bana film önerirmisin bu akşam izlemeyi düşünüyorum korku olması şart değil söylediğin filmleri izledim bu arada :)

0|0
    0|0
    • ya bu kadar olur aynı donanımlar bende de var :D :D daha zevkli oluyo izlemek :D söylediklerini ben de izledim :) bu arada inception, van helsing, thor, the cabin in the woods , final destination çok sağlam filmler :)

• Horse Revenge!.. :/

0|0
    0|0
  • Korku filmi izlemiyorum ben ve tavsiyede etmiyorum, bana korkuyonmu diyenler kendileri geceleri tuvalete gidemiyolar... :D

0|1
    1|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 19

Yükleniyor...