İstanbul'u bilmediğim için soruyorum, Ortaköy'e nasıl gidilir?

Biz 2 hafta önce İstanbul'a taşındık burda arkadaş edindim ama gülünç duruma düşmemek için soramadım 3 gün sonra buluşucaz ve ben Ortaköye gitmeyi bilmiyorum bakırköyden ortaköye nasıl gidilir? ve Ortaköy nasıl bir yer yardımcı olur musunuz? Öğlen saatlerinde gidicez

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• en rahat bakırköy meydanda kaymakamalıgın yanındaki polis karakollunun yanıdaki sokakta taksim bakırköy dolmuşları var. onalara binip son durakta taksimde inersin . hemen heykelin karşındaki büyük otobüs duragında akmye dogru olan taraftaki otobüslerin bir çoğu sahilden bahçeköy bebek ve sarıyere gider. onalrdan birine binersen yolda açıksa 10-15 dakikada oratköye varırsın.. bakırköyden taksime gitmende yaklaşık 15-20 dakika sürer. baska alatetifler var ama taksim üstünde gitmek en hzılısı. dolmuşlar 24 saat çalışır...

Erkekler Ne Diyor 4

• link bu site sana yardımcı olur .

• Nereden gideceğini söylemezsen. Bilmemeye devam ediceksin.

• Offf tam bir akşamdan kalmayım. dikkatli okumamışım. tarif etsene :)

• bakırköyden demiş ya.

• Ortaköye nerede gidecegine baglı. Anadolu yakasından gideceksen beşiktaş iskelesinin ilerisindeki anayoldan ortaköye giden otobüsler var.

Taksimden gideeceksen otobüs duragında ortaköy yazan otobüsler mevcut

mecidiyeköyden gideceksen oradan da ortaköy yazan otobüsler var

• İstanbul belediyesinin ulaşım için sayfası var. Google'dan arat, bulursun.

Kızlar Ne Diyor 2

• bence sormalısın ayrıca utanılcak bişi yokki bunda

• bunda çekinecek ne var ki yahu, keşke sorsaydın:) bakırköy meydan'dan beşiktaş'a direkt otobüsler kalkıyor, onlara binmen lazım. iyi şartlarda 1 saati bulur ulaşman. ardından beşiktaş meydan'da inip ortaköy minibüs veya otobüslerine binebilirsin. zaten 5 dakikalık mesafede. hatta 15 dakikada yürüyerek varırsın.

• demek ki karıştırıyorum o halde, arkadaşa beşiktaş'a nasıl ulaşabileceğini en iyi anlatabilecek olan kişi de sensin belli ki...

• bakırköy beşiktaş otobüs hattı hiçbir zaman olmadı. siz nasıl kulanıyordunuz buyuk ıhıtmalle karıstıyorsunuz...niye derseniz ben bakırköyün yerlisiyim . ailemde öğle..

• benim kimseyle dalga geçtiğim yok, öyle bir şey yapmam da mümkün olamaz. ben en son bu hattı kullanıyordum zira. kaldırıldı ise yeni alternatif yolları açıklayıver bir zahmet.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...