İstanbul'u bilmediğim için soruyorum, Ortaköy'e nasıl gidilir?

Biz 2 hafta önce İstanbul'a taşındık burda arkadaş edindim ama gülünç duruma düşmemek için soramadım 3 gün sonra buluşucaz ve ben Ortaköye gitmeyi bilmiyorum bakırköyden ortaköye nasıl gidilir? ve Ortaköy nasıl bir yer yardımcı olur musunuz? Öğlen saatlerinde gidicez

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• en rahat bakırköy meydanda kaymakamalıgın yanındaki polis karakollunun yanıdaki sokakta taksim bakırköy dolmuşları var. onalara binip son durakta taksimde inersin . hemen heykelin karşındaki büyük otobüs duragında akmye dogru olan taraftaki otobüslerin bir çoğu sahilden bahçeköy bebek ve sarıyere gider. onalrdan birine binersen yolda açıksa 10-15 dakikada oratköye varırsın.. bakırköyden taksime gitmende yaklaşık 15-20 dakika sürer. baska alatetifler var ama taksim üstünde gitmek en hzılısı. dolmuşlar 24 saat çalışır...

• 1ay

bakırköy taksim 25 dakika sürer açıksa yol. taksimden ortaköy otobüsle 10-15 dakika sürebilir ama 20 dakika otobüs beklenebilir

Erkekler Ne Diyor 5

• link bu site sana yardımcı olur .

• Ortaköye nerede gidecegine baglı. Anadolu yakasından gideceksen beşiktaş iskelesinin ilerisindeki anayoldan ortaköye giden otobüsler var.Taksimden gideeceksen otobüs duragında ortaköy yazan otobüsler mevcut mecidiyeköyden gideceksen oradan da ortaköy yazan otobüsler var

• 1ay

Ortaköy Beşiktaşta. Yani arada 2 ilçe daha var. Bu yüzden tek vasıta yok. 3 vasıta ile gidebilirsin

Meydana Yakınsan

- Bakırköy Meydandan Taksim Dolmuş - Taksimden Beşiktaş Dolmuş - Beşiktaştan Sahilden herhangi bir otobüs (gün içi min 50dk, iş çıkışı 2 saat 50 dk)

Sahile Yakınsan

- Bakırköy Sahilden Yenikapı Otobüs - Yenikapıdan 30D (Otobüsler hemen denk gelirse 45 dk, trafikte 2 saat. Hafta sonu tavsiye etmem)

- İDO ile Kadıköye geç, Kadıköyden beşiktaşa vapur ordan da otobüs (1 saat civarı) *** Saatleri denk getirirsen en rahat bu şeklide***

E-5 e yakınsan Metrobüs (mecbur değilsen kesinlikle tavsiye etmem bu amele metrosunu)

Mecidiyeköye git , ordan bir taksi al, barboras bulvarından ortaköy 15 dakika 15 tl (metro ile taksimden de olur pahalı gelirse ya da iş çıkışıysa tam)

Not: Bakırköyden şişli otobüsleri vardı çok eskiden sonra kaktı, sonra tekrar geldi, şimdi yine kalkmış.

• Nereden gideceğini söylemezsen. Bilmemeye devam ediceksin.

• bakırköyden demiş ya.

• Offf tam bir akşamdan kalmayım. dikkatli okumamışım. tarif etsene :)

• İstanbul belediyesinin ulaşım için sayfası var. Google'dan arat, bulursun.

Kızlar Ne Diyor 2

• bunda çekinecek ne var ki yahu, keşke sorsaydın:) bakırköy meydan'dan beşiktaş'a direkt otobüsler kalkıyor, onlara binmen lazım. iyi şartlarda 1 saati bulur ulaşman. ardından beşiktaş meydan'da inip ortaköy minibüs veya otobüslerine binebilirsin. zaten 5 dakikalık mesafede. hatta 15 dakikada yürüyerek varırsın.

• aynen ya :) sen bakkal amcaya günaydın da demiyosundur şimdi :P

• Öncekileri Göster
    • bakırköy beşiktaş otobüs hattı hiçbir zaman olmadı. siz nasıl kulanıyordunuz buyuk ıhıtmalle karıstıyorsunuz...niye derseniz ben bakırköyün yerlisiyim . ailemde öğle..

• demek ki karıştırıyorum o halde, arkadaşa beşiktaş'a nasıl ulaşabileceğini en iyi anlatabilecek olan kişi de sensin belli ki...

• bence sormalısın ayrıca utanılcak bişi yokki bunda

Yükleniyor...