E - Kitap Vs Normal Kitap?

youtube videolarından izlediğim kadarıyla tüm kullanan kadınlar normal kitaptan e kitap okuyuculara geçtik eskiden elimizden normal kitabı düşüremezdik yerini başka bir cihaz dolduramaz diye düşünürken e kitap okuyucu hastası olduk gibi sözler söylemekteler, hatta biri kap kalın bir kitap taşımaktansa bunu taşımak okumak notlar almak sözlüğünü kullanmak felan daha pratik diye karşılaştırma videosu çekmiş hatta 10 000 kitaplı kütüphane odası 10 000 kitap alan e kitap okuyucu gibi fotoğraflar paylaşmışlar.

ben hayalimde evlenince kütüphane odası kurmak istiyordum ben eşim ve çocuklarım kitap okusun hatta kitabı seven çocuklarım olsun onlara cazip gelsin diye süslü püslü kütüphane odam olsun istiyordum ve sormak istiyorum e kitap okuyucular gerçekten bulunmaz nimet mi? gerçekten kitabın yerine geçebiliyorlar mı? gerçekten normal kitap okumaktan daha iyi bir izlenim veriyorlar mı? ve otobüste dolmuşta okulda evde plajda kullanması övüldüğü kadar gerçekten rahat ve pratik mi? eğer kitap okuyucu bu kadar başarılıysa kütüphane odası fikrinden vazgeçebilirim.

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Ya bence kitap tabi ki her zaman daha iyidir ama e kitap kullanışlı oluyor imkanın kısıtlıysa. Mesela metroda Otobüste sayfaları çevirmek vs insanı zorluyor. Küçük Çanta kullanıyorum kitabı koyacak yer olmuyor. Karanlıkta okuyamıyorum. Yurtta kalıyorum kızlar ışığı söndürelim diyor mesela. Ayrıca öğrenci için uygun kitaba para vereceğime internetten indiriyorum. Kötü bişe ama para yoksa kitap okumaktan vaz mı geçeyim 😂

0|0
    0|0
    • ben geçenlerde canlı canlı gördüm kitabın yazarının sitesinde e kitap bedava basılı kitap 28 tl fiyata sahipti. bende akıllı telefon yok bilgisayardan da okuyamıyorum mecbur kitabı aldım.

ve dediğin tüm herşey geçerli. yurtta ışığı söndürürler ya da evli olursun eşin söndürür ışığı
      otobüste dolmuşta metroda belki ayakta kalırsın sayfaları değiştiremezsin ve kitap atıyorum 400 sayfa ise tam ortasında isen tek elle okuyamazsın ve bir yandan tutun diğer yandan oku zor olur.
      evde 10 bin kitap koymak için bir oda gerekir ve bir oda dolusu kitabın olur ama minnacık bir hafıza kartına 10 bin kitap hatta daha fazlasını koyabilirsin. ve anında notlar alıp anında bilmediğin bir kelimeye bakabilirsin ama kitap okurken bu neymiş diye bilgisayara baktığım ya da her kitap için ayrı ayrı notlar tuttuğum kağıtlar var ve hepsi kaybolmakta.

• 3. sü çok iyiymiş ya. Ama yine de Kitabın modası Geçmez. Ders çalışılır kitap okunur kafa dinlenir bence yap

• tamam küçükte olsa yapıcam o zaman. önerilerin için teşekkür ederim.

En İyi Erkek Görüşü

• Benim şahsi fikrim kitabı okurken hissetmek isterim ve sayfalar geçtikce kalan kısımları imleç olarak değilde sayfaların kalınlığından inceliğinden görmek isterim kitabı okuduğumda kütüphaneme katmak isterim e kitap okuyabileceğimi hiç düşünmüyorum önce hissetmek gerekir ve orjinal satın alarak destek olmak gerekir tabi nettende satılıyodur fakat dokunmak gibisi var mı :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O e-kitap okuyucular gercek bir kitabin verdigi hazzi veremez. kitap dedigin elinde tutup eski yapraklarinin kokusunu alabilecegin seyler olacak. cok pratik olsa bile ozumuzden bu kadar uzaklasmayi (veya bunun adina ne derseniz deyin) dogru bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • Degil bence. Kitabin o kokusunu koklamadan olmaz. Insan kitabi saatlerce okuyabilir ama tablet telefon e kitap filana uzun sure bakamaz

0|1
    0|0
    • hayatında hiç e kitap okuyucu kullanmadığın nasılda belli. taplet ya da bilgisayar ekranının aynısı olsa e kitap okuyucusu olmazdı ismi. elektronik mürekkeep teknolojisi nedir bence bir araştır.

• Bu benim zevkim canim anlatabildim mi

• tamamda neden sinirleniyorsun ki. teknolojiye kapalıysam kapalıyım de sinirlenecek ne var ki bunda

• Sonucunda birşeyler anlada gerisini boşver..

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• bak sana okuduğum kitapların fotosunu atıcam.

0|0
    0|0
  • Sende evde normal kitap oku dışarda e kitap oku yer kaplamaz ama normal kitabın yeri başka

0|0
    0|0
  • normal kitap nostaljik severim.

0|0
    0|0
  • Bir kitabin kokusunu icine cekmedigin surece kitap okumus sayilirmiyizki. ayni zevk olurmu hiç.

0|0
    0|0
Yükleniyor...