Fotoğraf makinesi almak istiyorum sizce nasıl?

Arkadaşlar link vercem alttaki fotograf makinesini almak istiyorum sizce nasıl?

link

sizce nasıl bi fotograf makinesi? yorumlarınız neler?

Güncellemeler:
Arkadaşlar bütcem linkte verdigim foto makinesinin 5 aşagı yukarısı fazlasını aşamam

Ve profosyönel çekim yapmayacagım hobi olarak bana yeter sanırım yukardaki

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Fiyat performans açısından güzel bir makine gördüğüm tek eksileri pilli olması ve 4x zoom olması.

Profosyonel çalışmayacaksan alınabilir .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 10

• sony alma, gerçekten en problemli digital ürünler sony cybershotlar, onun yerine canon ya da lumix çok daha iyi bir tercih olur

0|0
    0|0
    • ama bütçem yeterli degil dostum ögrenciyim 160 170 taş çatlasa iddaadan falan para vursam 200 ya olur ya olmaz ;)

• kan kırmızısı

0|0
    0|0
  • Kompakt makine alacagın için canon tercih ederim. Kompakt sınıfında oldukça başarılıdır. Nikon Dslr sınıfında başarılıdır. :)

0|0
    0|0
  • ufak bütçe için sony genelde iyi seçimdir. marka modeli google'a yazıp forumları okuyabilirsin kronik bir sorunu falan var mı diye.

0|0
    0|0
  • benim kullandigim var 3 yildir cok memnunum tavsiye ederim keliteli hem foto cekiyor hemde video hemde yüz tanimali D5100 Kit 18-55VR + 55-300VR Nikon VBA310K004

0|0
    0|0
  • marka olarak olympus, canon,nikon seçersen farkını görürsün bence diğerlerine para vermek istemezsin bunlar fotorğrafcılıkta bir numara ucuz makinalarıda var..

0|0
    0|0
  • fiyatı uygun ya onemlı bısey ıcın kullanmayacaksan ideal

0|0
    0|0
    • profosyönel çekim degil amacım hobi olarak öyle bi gezide falan piknik vb. yerlere gittigim zaman fotograf çekmeyi çk seviyorum o yuzden cep telimin kamerası yeterli olmuyor

• fiyatı çok uygunmuş ya ama pilli olması kötü olmuş . . .

0|0
    0|0
    • pilli olması bir artı bence... dağ başından bitse değiştirirsin:)

• evet pilli bnce daha iyi çünkü degiştirme imkanın var yedek pil bulundurursun yanında ama şarjlı falan olsa nerde şarj edicen pillerin şarj makinesi zaten küçücük bişey yer kaplamıyor bişe yapmıyor

• çok iyi makine

0|0
    0|0
  • sony

0|0
    0|0
Yükleniyor...