Hikayem Nasıl Arkadaşlar?

Sinem ve ufuk gizemli bir bölgeye illerliyordu. Burada ne yapıyorsunuz geri dönün dedim. Uzaklaş hemen dediler. Onlar hazine bulmak için orada keşif yapıyordu. Korkunç bir yere geldik, bir şey görmüyordum. Karanlıktı. Bir iskelet üstümüze geldi. Ben tekme attım ve onları kurtardım. Define sandığını keşfettik. Ufuk zengin olmak istiyordu bu yüzden sandığı açtı. İçinden canavarlar çıktı. Biri Ufuğun üstüne atladı, ufuğun kulaklarını çekiyordu. Gizem atıldı. Yerde yuvarlandılar.Öpüşüyorlardı. Oysa gizem benim aşkımdı. İlanı aşk yapmak istemiştim, buna cesaret edemedim. Pazardan geçen satıcı bağırınca bana mani olmuştu. Gizem bırak onu, seni seven benim dedim. Beni kovdular. Ağlıyordum, mağaradan kaçtım. Bir hafta sonra gizemin hamile olduğunu öğrendim. Ufuk oğluna araba sürmeyi öğretiyordu. Parkurda bana çarptı. Kan içindeydim. Gizem yanıma geldi. Elimi tutuyordu.Ölsem de gam yemiyordum. Aslında seni seviyormuşum, bunu ufukla evlenince anladım. Her akşam yatarken seni düşünüyorum. Gerçek aşkı sadece sende buldum dedi bana. Son nefesimi veriyordum. Son sözüm mutlu ol yeter oldu. Martılar ağlıyordu, ağaçlar ağlıyordu, bulutlar ağlıyordu. Canavarlar bile ağlıyordu. Güneş solgun ve hüzünlüydü, batıyordu. Son bir ışık hüzmesi mezar taşımı aydınlattı. Orada bir yazı yazıyordu. Beni seviyorsun dedim dedim bana inanmadın. Bak gördün mü ne oldu şimdi? 😭

Güncellemeler:
xcvxcxcxccxxc
kimse okumadı 😭😭😭

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Girişi bitirmeden gelişmeye girmişin :)

0|1
    0|0
    • giriş-gelişme-sonuç bölümleri var

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...