Maral Büyüksaraç Cem Yılmaz'dan bebek aldırdı mı?

Maral Büyüksaraç Cem Yılmaz'dan bebek aldırdı mı?

Bundan 1 yıl önce Tarabya'da özel bir klinikte su an çalıştığım yerde yeni çalışmaya başlamıştım. O gün klinik çok hareketliydi. Ne oluyor dedim? Cem Yılmaz burada dediler. Jinekoloğumuz Rasim bey, arka kapıdan birini karşılamam gerektiğini söyledi. Esmer , uzun boylu bir hanım geldi. Hızlıca doktor beyin odasına gittiler. Gören başbakan kliniğimize geldi sanır. Katı komple boşalttılar. Sonra öğrendiğim kadarıyla bebek aldırmış.Öyle söylediler duyduğum kadarıyla. O kızın kim olduğunu söylemediler. Arkadaşımın izinli olduğu günün ertesi günü o gün ki esmer uzun boylu kız klinikte kimliğini unutmuş. Hemen baktık, Maral Büyüksaraç yazıyordu. Kimliğini almak için geldiğinde kalabalıktı tek değildi. Sanırım birde korumaları vardı tek gezmiyordu. Siyasetçi torunuymuş. İyi de bu kızı googleye bir girdim bir onunla bir bununla. Hep gazetelerde. Sonu pek aydınlık değil bu kızın. Anlamıyorum hiç annesi babası yok mu bunların. Hiç merak etmiyorlar mi okumuyorlar mi. Tuhaf ya. Birde ben olsam Cem Yılmaz la birlikte olsam bebeğimi aldırmam. Demek ki arkada neler yaşanıyor bilinmiyor. Yine Takvim gazetesinde okuduğum haberde Cem Yılmaz , Mete Büyüksaraç'ın hesabına para yatırmış. Borcunu ödemiş babasının. Bunuda okuyunca çok şaşırdım.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Deniz AKKAYA'da Tatlıses'den Bebek Aldırdı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ünlü dünyası

0|1
    0|0
  • Aldırdı biz ne bilelim cem yılmazla ikisini ben mi elleştirdim :)

0|1
    0|0
  • Bizi baglamaz herkes kendi bacagindan.. unluler ayri bir dunya zaten.. nasil bir anlayislari var onu cozemedim ne diyimki...

0|0
    0|0
  • ewet tabıkıde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ayy dedikodu time

0|0
    0|0
Yükleniyor...