Kitap Önerin detayy detayy?

Okumakta olduğum bütün kitaplarım bitti çok sıkılıyorum. Romantik, korku, gerilim, polisiye, fantastik tarzı kitaplar önerirmisiniz? Vampir tarzıda olabilir önemli olan akıcı bir kitap olsun. Detay verin direk kitabın ismini yazmayın lütfen :)

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Millennium serisini şiddetle tavsiye ederim. 3 kitaplık bir seri. Kahramanımız Lisbeth Salander ın sıradan bir dava olayıyla başlayıp ardından büyük bir çeteyle girdiği savaşı anlatıyor. Yazarın mükemmel anlatım biçimi ile sınav zamanımda bile gecede 100 sayfa okumadan yatmazdım. İlk kitabı Ejderha Dövmeli Kız i alıp bir deneyin derim. İsveç isimleri biraz sıkıntı oluyor ilk 100 sayfada ama sonra öyle bir havaya giriyor ki insan hiçbirine bakmıyor bile

0|0
    0|0
    • ejderha dövmeli kızı araştırdım yorumlara bakarsak iyi onun serisini almayı düşünüyorum.

• Ya dedigim gibi evde 30 kisi yasiyoruz ve hepimizin 3 4 teknolojik araci var. Int. Kotaliymis. Kotayi astik kesin diziyide izlersem daha bir kasacak. 6 agustosta izleyecegimm

• Haberlerini bekliyorum o zaman :)

Erkekler Ne Diyor 8

• yusuf güldürün esrarı beka diye bişey okuyorum tarihi ve esrarengizlik var birazda fantastik (yani hayali yazılmış senaryo) gibi geldi.

0|0
    0|0
  • dini kitaplar okurum genelde
    Agustinus'un İtiraflar kitabı her dinden inançtan olan insana hitap eden güzel bir kitap

0|0
    0|0
  • Jill Hathaway - Sırçalan fantastik gerilim gibi bişey okurken nasıl zaman geçer anlamazsın:)

0|0
    0|0
  • Yunan mitolojisine ilgin varsa şimşek hırsızı'na başlayabilirsin. Serisi tam 9 kitap.

0|0
    0|0
    • yakın bir zamanda serisinin ilk kitabını alıp beğenirsem 3 4 kitap devamını daha alabilirim. teşekkürler :)

• Yarali.. kafamdabi tuhaflik..

0|0
    0|0
  • godfather

0|0
    0|0
  • Grinin elli tonu.

0|0
    1|0
  • Suç ve ceza

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Tess Gerritsen okuyabilirsin

0|0
    0|0
  • Vampir günlükleri serisi var 7 veya 8 kitapçok güzel
    The100 var iki kitap ama onu çok sevmiyorum. yinede gzl bir seri

0|0
    0|0
    • vampir günlükleri serisini okudum fakat sonlara doğru saçmalamaya başlıyor başlarda 2 3 kitap çıkarıp bitirselerdi daha iyi olabilirdi. yinede kurgusu falan hoş :) diğer kitabada bakacağım.

• Ejdarha dövmeli kız.

0|0
    0|0
  • Doctor Who :) kitabı da çok güzeldi

0|0
    0|0
  • kemikler şehri serisi ^^

0|0
    0|0
  • Hayvan Çiftliği, 1984, Gösteri Peygamberi, Konstantiniyye Oteli

0|0
    0|0