Eşim bana senden duygusal romantik olmaz dedi :(

2 aylık evliyim eşimle tv de film izliyoruz konuşma sırasında senden iyi oyuncu olur dedi... ben de hangi rollerde oynasam acaba dedim... bana romatik olmaz..duygusal hiç olmaz...drama da beceremezsin... senden en iyi macera ve komedi oyuncusu olur dedi ... alla alla dedim o kadar romantiklik yaşadığımızı sanıyordum... adama ciddi şeyler anlatıyorum genelde gülüyor bana... yahuu aynaya bakıyorum tipim çok komikde durmuyor... iş çevremde ciddi tanınırım üstelik eğlence zamanındada kendimi yanlarında rahat hissettiğim kişilerle eğlenirim hep... neden böyle görünüyorum ben duygusalda romantikte gelmek isityorum eşime :( ... önerebileceğiniz fikirleriniz olursa sevinirim...

0|0
9|19

En İyi Erkek Görüşü

• Sen neden kendinde bi farklılık arıyorsun ki.. Bence bunu bu derecede sana doğrudan söyleyen Eşin, yani kocan: bildiğin " Sığır "işte. Ha seviyordursun filan ayrı...ama daha 2 Aylık evliyken öyle bişi demiş olması bende sadece yukarıda belirttiğimi gibi bir izlenim bıraktı.

Diğer Açıdan da.. Angelina J. yi düşün Aksiyon ve Macera rollerinde hep.. :-)))))

0|0
    0|0
    • evet geçen akşam tv de onun filmini izlerken söyledi bana :).. Mr. & Mrs. Smith izlerkene

• hadi bee dalgacı :)

• Aşk olsun..ne dalgası yahu..Ben Deniz değilim ki...Gürültülü de değilim ki Ses dalgası olsun...kih..kih..kih... :-)))

Erkekler Ne Diyor 18

• bunu cok fazla düşünmüşsün. öyle olacağım böyle olacağım diye bir tribe girmene gerek yok. nasılsan öyle kal. birsey olmaya calısma. seni beğenen böyle beğenmiş.

0|0
    0|0
  • Seni inceden eleştirmiş aslında kibarcada sayılabilir.Demekki romantik olmanı istiyor,biraz duygularını ön plana çıkarmanı bekliyor yada daha çok ilgi bekliyor.

Sen daha iyi bilmelisin aslında birşeyleri eksik yapmış olabilrsin ona karşı.Konuşarak çözebilirsin öğrenebilirsin.Eşin o senin herşeyi paylaşmalısın

0|0
    0|0
    • yapımı çocuksu buluyor evlenmeden öncesinden beri

• Evlenmiş ama seninle demekki bu halini seviyor ozaman.Yani garip çocuksu geliyodun onun gözüne ama sevdi evlendi

• imzayı attırınca açık açık konuşmaya başlamış enişte :)

0|0
    0|0
  • Odun gibi olan bayanlara bende gıcığım. Romantik olun azıcık. Kocan değilsin diyorsa değilsindir. :(

0|0
    0|0
  • esın senı oyle goruyorsa gorsun demekkı bu yanını sevmıs

0|0
    0|0
    • pekii genelde erkekler eşimin gördüğü tarzdaki bayanlardan mı hoşlanır

• yok ya kişiye gore degısır

• Dahi anlamındaki -de ler ayrı, cümlede yüklem varsa veya aynı cümleyle anlatacakların bitmişse, 3 nokta kullanılmaz, virgül kullanmalısın bazen. Bence senden hiçbir şey olmaz :)

0|0
    0|0
  • duygusalda romantik tiplerden yada olmaya çalışanlar da bayıyor bir müdet sonra bence macera ve komedi iyi kal devam et böyle sıkmazın bağri en azından hehehe :)

0|0
    0|0
  • Ufak tefek şeyleri sorun etme eşin şaka yapmıştır.

Evliliğin tuzu biberidir bazı şeyler.

Romantik olmak çok şeydir.

yaptıklarınla sözlerinle sevimliliğinle olabilirsin.

0|0
    0|0
  • akşam şu müzikle karşıla eşini

link

isdflsidşflsidf

0|0
    0|0
  • eşim diyorsun diğer parçan yani sen diğer parçanın ne deemek istediğini anlamadıysan burdakiler hiç anlayamaz burdan sorulacak şey değil bence

0|0
    0|0
  • Onun aklını başından al süprizler yap mesela çok güzel ve seksi giyin o zaman anlar senin nasıl romantik ve duygusal olduğunu

0|0
    0|1
  • Bu sey gıbı zorla benı sev der gibi bişi

0|0
    0|0
  • sen o kocayı değiştir takma böle şeyleri kafaya :) salla gitsin

0|0
    0|0
  • odaklan romntik filmlere ağlaa..o zaman duygusal gelirsin eşine

0|0
    0|0
  • belkim şakasına söyledi :D

0|0
    0|0
  • Odunn bildiğinn odun..Boşver sen boşa gitsinn..Sana erkek mi yok

0|0
    1|1
    • Evli kadına söylediği lafa bak,doğru bildiğin odunmuş adam ama 2 aylık evliler boşansın mı ?

• Rica ederim kırmadın,ben evli değilim ama genel konuştum yani.

• sıkıntı yok arkadaşlar :)... çok teşekkürler fikirlerinizi paylaştığınız için... beni sevdiğinden eminim arasıra sorarım ona ( belkide fazlaca olabilir de :)).. ) o da delimisin sevmesem evlenmezdim der bana... ama ben genede romantikde olabilmek isityorum sanırım sadece kendi kendime öyle geldiğimi düşünüyor oluşum üzdü beni...

• halt etmiş o

bu arada niye en iyi ceevabı seçmedin :)

0|0
    0|0
  • o zaman ona bi süpriz yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben her rolün altından kalkabiliyorum misal , yahu seninde dert ettiğin şeye bak , adam eğlencelisin demek istemiş sana işte ...

0|0
    0|0
  • SLM,

Ama gizli karde$, bence kocanin seni duygusal ve romantik görmemesi daha iyi...

Demek güclu ve ayaklari uzerine saglam basan bir bayansin, ayrica eglencelisin, ondan öyle demi$tir e$in.

Ama kafana cok takildiysa, sor bence ;-)

0|0
    0|0
  • ya adam sana gülüyor seviyor bence çok eğlenceli bir evlilik ne zorluyorsun herkes duygusal olamaz :D

0|0
    0|0
  • O adama söyle seni bırakmasın <3

Çok sevimli bir kadın canlandı gözümde şu an :)

Boşver romantizm mizah kabiliyetinin yanında halt etmiş böylesi daha güzel..

0|0
    0|0
  • Kuzum senin derdin nedir? Adamcaaz iltifat etmeye çalışmış, kendince hoşlantısını dile getirmiş. Bence hiç bozma, böyle olduğun için şanslısın.

0|1
    0|0
    • o ne sabah sabah enemmm

• Yok yok, sen illa kusur bulcan kendine. Canın fena halde sıkılmış, neden normal ve sıkıcı hatunlar gibi kahve falı bakıp ağlamıyorsun? Ota çöpe ağla, mızmızlan:) Bakalım eşin o zaman neler diyecek, sonra yine buraya başlık açma ama "eşim bana karşı soğuklaştı naapmalıyım" diye:)

• + Yıkıcısın.

• nazlı olman lazım , şirinlik yapman lazım , gidip kucağına oturup sevgi beklemen lazım ,durup dururken öpmen lazım ,gözlerine aşkla bakman lazım bunları yapıyor musun?

0|0
    0|0
  • İnsan sevdiklerine takılırmış,takılmış sana belliki :) sevmese evlenmezdi,fazla kafana takma bu konuyu...

0|0
    0|0
    • bazen soruyorum ona romantik anlarda beni seviyormusun diye bana delimisin sevmesem evlenirmiyim diyor evet doğru ama bunada gülüyor ama duymak istiyorum belki sözleriylede adama komik geliyor yaa alla alla :)

• çok hafif sesli gülüyor o anda tebessüm genelde

• Seviyor seni takılma bence

• kişiliğinden ödün verme bence.

0|0
    0|0
  • tek derdin bu olsun kuzum, belki şaka yapmıştır hemen üzülme

0|0
    0|0
Yükleniyor...