Yazar olmak istiyorum?

Çok hevesleniyorum kitap çıkartmaya. İyi yazdığımı düşünürüm. Sadece yazmakla olmuyor farkındayım, belli bir ücrette çıkıcak artık. Ama onun dışında gerekli bir şey var mı bilen var mı? Destekliyor musunuz ya?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• yazarlık kolay hitap edeceğin kesimi seçip ve hitap ettiğin kesimin ilgi alanına göre yazarsan yeterli olur örnekleyelim "s*ktir et, Bana İkimizi Anlat" kitapları baktığında sanat katliamı yaşanır kitapta ama hitap ettiği insanlara göre güzeldir ve mükemmeldir

0|0
    0|0
    • aynen, öyle bir şey olsun istiyorum zaten çok bilgili bir kitap yazamam, yaşadığım şeyler belki insanları etkiler

Erkekler Ne Diyor 3

• çok emek vermen lazım yazar olmak için. az vermedik ama şöyle boş sadece kitabı satılan tiplerden olacaksan paran varsa basım parası, reklam parası tvde görünme parası vs o tip olursun kolay o

0|0
    0|0
    • amacım bu işten para kazanmak değil amacım vay be ne güzel düşünmüş desinler, ne biliyim okusunlar beğensinler ben böyle düşünmemiştim desinler

• emek vereceksin öğreneceksin. pat diye olabilen bir şey söyle bana inanayım ama yok

• haklısın

• Gerçekten iyi yazarsan sponsor da bulursun maddiyatı sıkıntı yapma güveniyosan devamm ;)

0|0
    0|0
    • Yazıyorum da biraz kendime güvenim kaçtı

• Yazdığın himaye felan var mı ya da bir yazı felan?

0|0
    0|0
    • yazı var, yeni de başladım

• Özelden bana atsana okumak istiyorum tabi istersen

• mesaj at atayım o zaman

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...