Kızlar bachata gibi yakın danslarla ilgili ne düşünür?

Evet kızlar bachata ile ilgili ne düşünürsünüz? Erkek arkadaşınız size bachata kursu alalım, bachata öğrenelim dese ne dersiniz? Bence çok hoş ve sıcak bir dans türü. Yapılması çok zor olsa da yapabilenlerin çok eğlendiğini ve izleyenleri eğlendirdiği kesin.

0|0
84

En İyi Kız Görüşü

• Floral gibi bende google sayesinde öğrendim. Çok keyif aldım izlerken.

Sevgilim bu teklifle gelirse seve seve güle oynaya giderim tabiki. Denemesi şahane olur

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Ne olduğunu/nasıl yapıldığını google sayesinde seyrettim.

Bacaklara düğüm atma dansı gibi , erotik figürlere sahip olduğu belli. Eğlenceli bir dans arayışında olursam, gidebilirim sevgili ile. niye olmasın

0|1
    0|0
    • yapması çok zor bir dans ama. özellikle pratik yaparken sırt kısmı çok ağrıyor, lakin yan karın yağlarını yakmak isteyenlere şiddetle önerilir.

• kesinlikle katılıyorum göbeği eritiyor..

• Evet kızlar bachata ile ilgili ne düşünürsünüz?

- Güzel hoş dans sevenler icin

Erkek arkadaşınız size bachata kursu alalım, bachata öğrenelim dese ne dersiniz?

- Gülmekten yıkılırım, benimki biraz macho :))) ve onun bachata öğrenelım demesı cok cok komik olur

0|0
    0|0
  • bachata şahane bir danstır. iki bedenin uyumuna bakar. diğer danslar da öyledir onlarda da uyumlu olmak gerekir; ama bachatada tek vücut olursun. sıcak bir danstır. severim

0|0
    0|0
  • Gerçekten inanılmaz birşey ama yapma cesareti bulacak bir erkek var mı ki?

0|1
    0|0
    • ben varım ama senle olmaz..sevgilinle uğraşmak istemiyorum bi de :)

• valla maçkolıkte her cumartesı gecesi cihat hocanın gecelerınde saat 2den 3 kadar sadece bachata calıyor. bırak erkek bulmayı dans pistıdeki çiftlerden yer bulamıyorsun... iş cesaret değil yer bulmak ...

• Etrafım odun doluymş sitemizin erkeklerini kocaman öpüyorum :)

• Sanırrım biraz cesaret ister ben kolay kolay yapamazdım heralde becereceğimide düşünmüyorum :D

0|0
    0|0
  • yeteneğim olsa hiiç hayır demem.

0|0
    0|0
  • Bachata kursuna gidelim diyen sevgili de mi varmış yahu? öyle sevgiliye can kurban. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sevgilisini bachata kursuna götürecek erkeğe sorarlar sanıyormusun ki hep seninle dans edecek,sen tecrübeli bir bayan ile oda tecrübeli bir erkek ile dans edecek bünyen bunu kaldırır mı ey sevgili .

Bu çok güzel bir düşünce olabilir ama yapın avrupalı yapısı ise .

0|1
    0|0
    • senin gördüğün kısımları bilemem ama benim aldığım kursta eğitim sırasında istersen hep sevgilinle dans ederek öğrenebiliyorsun. sonuçta her yerde ayna var her hareketi rahatlıkla görüyorsun hocandan. ve o da yanlışın olduğunda uyardığında zorlanmadan öğreniyorsun.

• Ne ben bachata öğrenmek isterim nede sevdiğime böyle birşey teklif ederim bana uymuyor .

Seni tebrik ediyorum gerçekten .

• olaya yine bir kapitalist anlayışla ve maslow gözlüğüyle bakayım:

ortalama olarak yüksek eğitim görmüş ve kira haricinde aylık harcanabilir net geliri asgari ücretin 2 katı olan her kız,bachata ve latin danslarına ilgi duyar. ayrıca bunun sevgiliyle olmasına gerek, ortalama bir türk erkeğiyle sevgili olan bir kızın, sevgiliden böyle birşey talep etmesi garip olur. bir de sevgilinin bu dansları başkalarıyla yapmasına izin vermesi sorunsalı da ayrı bir sorundur.

her ne kadar gelirimiz artsa da, ataerkil türk toplumu olarak ve topsulsal cinsiyet anlayışımız böyle şeylerden bizi şiddetle men eder.

bu yazılanlar kişisel düşüncelerimi değil, kişisel gözlemlerimi yansıtmaktadır.

0|0
    0|0
  • Ben salsa ve bachata dansçısıyım ve partnerimle dans ederken eğleniyoruz dans etmek için orda bulunmamalı insan hayatta var olan bir güzelliğin tadına bakmak için gelmeli sadece onun güzelliğini yudumlamalı.Ve şunu söylemeden edemicem eğitmenim bana hep şunu söyler latin dansta erkek dans ettirir bayan izlettirir ;) bunuda dikkate almak gerek tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...