Bordo bereli bir asker nasıl olunur?

Ben bordo bereli olmayı istiyorum yani kısacası heves ediyorum nasıl eğitim aldıklarını da gördüm, okudum. Bunlar için herhangi bir yere başvuru falan oluyor mu? yoksa askerden mi seçiyorlar

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer heves ise, sen çoktan kaybetmişsin. Bordo bereli ölüme gözü kapalı gider. Gözü önünde ailesini katletseler bile soğuk kanlılığını bozmaz. Kısacası fiziki ve psikolojik olarak üst düzey olman lazım ve mülakatları var.

0|0
    0|0
    • Araştırmam hevesle başladı şu an heves diye bir şey yok ^^

• İnşa Allah hakkında hayırlısı olsun dostum :)

• Eyvallah ciğerim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 9

• Bordo bereliler 7 yasindan itibaren bu ise basliyorlar buz gibi suda kaliyorlar gunlerce ac kalabilecek kapasiteye sahipler av avci profilini cok iyi bilir ve soguk kanlilar korkusuzlar. Oyle het adam olamaz.

0|0
    0|0
  • Baştan söyleyeyim,

bordo bereliler "GENELDE" ailesiz çocuklardan heveslilerden gözetim altına alan görevliler tarafından seçilerek ilk önce zeka, normal, askeri eğitim sırasıyla eğitilerek asker yapılıyor. Bunların yanında ailesi olupta olanlarda var tabiki ama ne denli seçilir alınır bilinmez.

0|0
    0|0
  • Adamdır o herkes olamaz şefim merhamet korkusu olmayandır

0|0
    0|0
  • Kamu sözleşmeli bolrdo bereli alımı yapıyor. bir araştır.

0|0
    0|0
  • 7 yaş hikayesi yalan o eskiden olan rangerler vardı türklerin küçülükten psikopat gibi yetiştirilirlerdi çok büyük tehlikeydi amerika baskısı üzerine kaldırıldı
    bordo bereli olmak için en başta % 100 sağlıklı olmalısın güzel vucudun olmalı ve bildigim kadarı ile seçmelerle seçiyorlar

0|0
    0|0
  • bordo bereliler cocuk esirgeme kurumlarından seçilerek özel olarak yetiştirilir sen secemezsin secilirsin

0|0
    0|0
  • askere teslım olurken komando olamak ıstıyomusunuz falan dıye soruyolarlar
    o aşamada secılıyor sanırım

0|0
    0|0
  • Valla herşeyi devletten beklememek lazım, gidin kendi kendinize savaş taktikleri geliştirin bir de bordo rrenk bere aldım mı tamamdır. Devlet hangi birinize yetişecek mk.

0|0
    0|1
  • subay veya astsubay olman lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...