Uzun saçlı erkekleri dışlayan Türk erkeklerine bu soru?

Uzun saçlı erkekleri günümüzde hemen "satanist" diye dışlayanlara, "kadın gibi saç uzatıcağına baban gibi sakal uzat" diyenlere, iş başvurularında saçı başı derli toplu halde olmasına rağmen eleyenlere, sokaklarda sırf saçları uzun diye tartaklayanlara yazıklar olsun...

Türk erkeği saçı uzun, bıyığı salık olmalı.

Asıl komik olan sizlersiniz. Tarihte bizi saçlarımızdan badem gözlerimizden hilal bıyıklarımızdan tanıdıkları açıkca çin japon kaynaklarında bile geçer. Türkiye gibi bir ülkede uzun saçlıların dinsiz satanist gibisinden görülmesi çok saçma. asıl kısa saç ne öyle çinli gibi rum gibi ermeni gibi k*rt gibi Türk adamın saçı uzun bıyıgı salık olur.

Belki hoşuna gitmez uzatmazsın ama uzatana neden uzattın diyemezsin. Ben bir Türk ve Türkçü olarak Türk gibi yaşamaya and içtim. Şimdi söyleyin bakalım neden başka ırklar gibi davranıp kendi ırkınızı aslınızı reddediyorsunuz?

Güncellemeler:
Görüşlerine aldıkları cevapları yediremeyip engelleyenlerde ayrı bir mallar bir de erkek olacak. erkekliğini yerim senin :) güncel soru

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• Benim iki eniştem de saç uzatmayı sever Ve ikiside namazindadir Çok saçma dinsiz veya satanist değilsiniz böyle bir zihniyet mı var

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Dinsiz ya da satanist diye görmüyorum ama bir erkeğe uzun saç yakıştıramıyorum. Tabi neden uzattın da demem, keyfiniz bilir.

0|2
    0|2
  • Sence bunu anlayacaklar mı?

0|1
    0|0
  • 'Belki hoşuna gitmez uzatmazsın ama uzatana neden uzattın diyemezsin.'
    aynı şey senin için de geçerli değil midir?

0|1
    0|1
    • Benim için de geçerli kendinizde o hakkı buluyorsanız bende size diyorum anlamında yazdım

• kafana göre takıl.

0|0
    0|0
  • Çok mu dovduler seni 😱

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• öyle bişey görmedm hiç uzun saçlı erkeklerde yakışana bişey demiyolar ama kadınsıda olmasın bence

0|1
    0|1
  • en çok ben madur oldum bu konuda

saçlarımı uzatınca.

takmayacaksın kardesim.

0|1
    0|0
  • :) aynen özellikle milliyetçiler Kürşat Alparslan derler ama bilmezler ki onlarında saçları uzundur zaten eski türklerin çoğunun saçları uzundur bit salgını oluştuğunda kestirmeye başlamışlar ordan süregelmiş

0|1
    0|0
    • Juan Juanlar tarafından mankurtlaştıralarak ve islama ilk adım da kestirilmeye başlandıgını duymuştum. sadece hacca giderken uçlarından kestirirlermiş

• kaldı ki eski dervişlerinde saçları uzun Hz. Muhammedin saçlarıda aşırı derece kısada değildir

• kimse kimsenin saçına karısamaz ama ırkçılık yaptıgın için senin gibiler iyiki de satanist denilerek aşağılanıyor... aşağılayan aşağılansın

0|1
    0|1
    • k*rt lütfen

• gel evladım gel sen adresini ver bakayım sen bulamazsan ben geleyim sana

• Sultanbeyli Abdurrahmangazi mah. kaldırıp kıçını gelirsen iyi olur gelemem dersen ben sana gelicem merak etme

• Yav boş işleri kafaya takıyosun ve boş işler kovalıyorsun.

0|1
    0|1
  • Saçını, bıyığını kesmekle aslımızı mı reddediyormuşuz? 😱

0|1
    0|1
    • Azıcık tarih araştırsan saçın bıyığın kesilmesi diğer ırklara benzemenin Türklüğe bir küfür olduğunuda anlarsın.

• İnsanlık dersini avrupa hayranı birinden mi alacağım yol al.

• Avrupa hayranlığımış, bonzai'i fazla kaçırdın galiba 😟

• senin saçına karışan yok kocum şu an sen milletin stiline karışıyorsun uza derim ben

0|1
    0|1
  • Babam gibi sakalda uzatıyorum satanist adı veriliyosa bu cahil millette satanist gibi saçda uzatıyorum geriden konuşanları es geç dostum özgürlük var :D

0|0
    0|0
  • bazılarına yakışıyor bence

0|0
    0|0
  • Aslında sac uzatmak sünnet olduğu için, dinsiz olarak nitelendirilmesi saçma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...