D&r? kitapyurdu?

Arkadaşlar Ahmet Altan'ın bir kitabını alacaktım İstanbul'da 1-2 kitapevi gezdim fakat basımı durduğu için ellerinde olmadıklarını söylediler sonra d&r ve kitapyurdundan araştırdım biraz ikisindede satış var. İnternetten ilk siparişim olacağı için tedirginim hangi site daha güvenilirdir?

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kitapyurdundan almıştım daha önce 2 kitap. Güvenilir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• boşver sahaflara git :)

1|0
    0|0
    • kadıköye bakmayı düşündüm ama vakit bulamadım pek bide bu sıcakta kim çıkacak :)))

• Haklısın tabi kitabı eline alıp incelemeden sonra bir sihri kalmıyo ama ben biraz fazla üşengeçim sanırım :)

• nasıl istersen canım :)

Erkekler Ne Diyor 8

• ptt kitap var ona da bir bak istersen ;) ben oradan alıyorum

1|0
    0|0
  • ben genelde kitapyurdundan getirtiyorum kayseriye 2 güne elinizde oluyor. kitaplarda yıpranma yırtılma basım hatası gibi şeylerde olmuyo adamlarda paket yaparken özeniyor galiba. D&r yi denemedim.

1|0
    0|0
  • D&R kesinlikle güvenlidir diğerini bilemiyorum ama artık bu tür sitelerin hepsi yüksek güvenlik önlemleriyle korunuyor.

1|0
    0|0
  • Her ikisi de güvenli, ikisinden de online alışverişim oluyor. Rahat ol alırken.

1|0
    0|0
  • kitap yurdunda hiç bir sıkıntı yaşamazsın tatlım siperişini rahalıkla verebilirsin ben sürekli alıyorum idefix ve kitap yurdu

1|0
    0|0
  • D&r tavsiyemdir.

1|0
    0|0
  • Kitapyurdu yap ikiside güvenilir ama kazık yemek istemiyorsan kitapyurdu

1|0
    0|0
  • D&r den sureyanin butun siir kitaplarini almistim. sikinti olmadi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• D&R'den çok kitap aldım. Kitap kargoda hasar görmesin diye karton kutuya bile koyuluyor. Tedarik süreci de uzun sürmüyor. Tavsiye ediyorum.

1|0
    0|0
  • D&R elbette.

1|0
    0|0
  • İkisinden de alışveriş yaptım dr daha hızlı o kadar, başka fark yok

1|0
    0|0
  • İkiside güvenli. Hangisi kafana yattıysa olur yani

1|0
    0|0
  • D&R e de güvenmiyorsan artık...

1|0
    0|0
  • Ikisi de. Ben d&r kullaniyorum ama ellerinde kitap yoksa siparis cok ge gelebiliyor

1|0
    0|0
  • ikiside güvenilir ben bir çok kez alışveriş yaptım ama sen kitapyurdundan al daha uygun oluyo

1|0
    0|0
  • Kitap yurdundan bir kaç kez kitap siparis verdim hiçbir sorunum olmadı
    Ve elime çabuk ulaştı

1|0
    0|0
Yükleniyor...