Atsiz okursam, katiksiz bir ırkci olacagim in garantisini veriyormusunuz:D?

Evet sorum gayet acik. Huseyin Nihal Asiz in eserlerini okuyucam. Irkci olup cikarmiyim:D

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• olursun, ben onun gibiler yüzünden gram Türk milliyetçiliği yapmıyorum eskiden ülkücüydüm soğuttu ırkçı ş*refsizler. Lanet olsun ırk kavramı, üzerinden siyaset vb. yapanlar

0|1
    0|0
    • Ve Turklerin arap puta taparken neden bizim Islam olmasada ona tıpa tıp bznzeyen bir inancimizin oluşunuda acikla.

• hala anlamıyorsunuz konuştuğunuz bahsettiğiniz şeyler kişiseldir bunların hiçbiri bir ırka ait değildir, öyle farslar varki dünyada on milyonlarca kişinin hayatını kurtaran icatlara imza attılar ama bu ırkçılığınız size ayrımcılıktan başka bir şey getirmez, üstelik ben hadis inkarcısıyım muhtemelen o hadis sahte bir hadistir, arapları yerip duruyorsun ama peygamberin bir araptı, yaptıklarınız gerçekten büyük günah, islam ideolojisi hiçbir ırkı kesinlikle övmez, bu "üstünlük takvadadır" ayetine karşı gelir üstün bir ırk hadisi bulursanız düşünmeden bu hadisi reddedin yoksa bu halinizle yahudiler gibi daha kötüsü Lucifer gibi Allah'ın yolundan çıkıyorsunuz kibirleniyorsunuz, üstelik övünecek olsanız neyse hanginiz tesettürlü? hanginiz islama cihad olarak ne katkı yapıyor? Savaş manasında sormuyorum ne yapıyorsunuz islama? Atatlarınızla övünmekten başka işiniz yok ve yaptığınız tek şey olmasına rağmen o da boş bir iş size ancak günah yazdırır

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Bende okuyorum simdi deli kurt elimde bozkurtlari , ruh adami bitirdim gercekten bu adam cok guzel yaziyor ama hak edilen deger verilmiyor milliyetci diye, bu adami okursan irkci degil gercek bir Turk milliyetcisi olursun

0|1
    0|0
  • Eğer salaksan olursun

0|1
    1|1
  • Herkes benim atım erkek diyor şefim herkesin atı erkekse bu kancıklar kimden çıkma?

0|0
    0|0
  • Atsız oku, Ziya Gökalp oku - Ahmet Haldun Terzioğlu - Ahmet Şafak / Kurt 2015 hanım Halilova - Soyu Kırılan Kim bunları oku

1|1
    0|0
  • arkan raznatoviçide tavsiye ederim ben yarı nihalın yarı arkanın ırkındanım ne bleyim böle sigara içip içip parmakmı kessem

0|0
    0|0
  • Olmazsan geri iade şansın var :D

0|0
    0|0
  • vatan haini olmada ne olursan ol

1|0
    0|0
  • yaşasın : Antifa!

0|0
    0|0
  • yaş kaç ?

0|0
    0|0
  • ırkçılık iyi bişeymidir?(milliyetçilik değil, ırkçılık)

0|0
    0|1
  • Sen istemedikten sonra hiçbir şey seni değiştiremez ;)

0|0
    0|0
  • olmazsın bir kürt olarak olmadım

1|0
    0|0
    • Begendin mi peki? Vé neden bir kürt olarak okudun onu?

• Haklisin:)
      Onyargili olmayip bir kürt olarak okuman hosuma gitti. Takdir edilesi.

• kitapları severim insanlar ve kitaplara önyargılı yaklaşmam buarada teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 3

• Irkçı olursan artık insan olarak değerlendiremezsin ırkçılık bir fikir değildir

1|3
    0|0
  • Yok oyle bir sey. Ideolojin ve dini alt yapin saglamsa etkilenmezsin. Bozkurtlari, ruh adami ve Türk ülküsünü okudum. Hala ülkücüyüm, ırkçı değilim.

0|0
    0|0
    • Hangi kitabi daha etkileyici vé guzeldi?

• Ateist oldugunu ilk senden duyorum, kimse kesin bilgiye sahip degil, kaynak vs varsa gonderebilirmisin:)?
      Bu arada, Turk ulkusu kitabi tamamen irkcilikla alakalidir ô halde?

• Ateist demedim deist dedim zaten. Kaynak ariyorsan bizzat Basbug Turkes ile yollarini neden ayirdigini, Ötüken dergisinde ki yazılarını okuyabilirsin. Atsiz'ı bilipte deist oldugunu bilmemen çok ilginc. Demek ki atsizi pek arastirmamissin. Türk Ülküsü, tamamen ırkçılıkla alakali degildi. Yani bu senin ırkçılık tanıminın ne olduguma bagli tabi. Güzel bir kitaptı.

• Ahahahah güzel soru :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...