İçinizi yakan bişey olmustur sizin olayınız ne?

İçinizi yakan bişey olmustur sizin olayınız ne? hepimizin bir derdi vardır sizinki ne

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Burada bir adamı seviyordum o beni istemedi sonra biz skypta konuştuk adam imalı cümleler kurdu ben araştırma yaprak ögrendim bu sitedeki sevdigim adam bu akşam evleniyor hala profilinde bekar yazıyor of

0|1
    0|0
    • evleniyor mu :( Allah yardımcın olsn

• Sevgilim yok demişti ama evleniyor ben hala kaldıramıyorum aglamaktan gözlerim buz mavisi oldu
      aileme kankamla kavga ettim dedim varmadılar üzerime
      ben ne yapıcam allahım :( :(

Kızlar Ne Diyor 6

• yapmadıgım seyler yüzünden cok suclandım sevdiğim kişinin bana tırnak ucu kadar inanmaması cok yakıyo bu

0|1
    0|0
    • yapmadığın sey yüzünden suçlanmak cok kötü bilirim bnde cok zor durumda kaldım öyle Allah de geç kardesm

• Biber salcası :D

0|0
    0|0
  • YA 2 gün önce denizde top oynarken eniştem memen açılmış işareti yaptı. O kadar çok utandım ki aklıma geldikçe içim yanıyor ak

0|0
    0|0
    • Bunu yazma tarzindan belli ne kadar utandigin

• kötü olms cidden

• Hayır yani madem gördün, görmemişsin gibi davransana söyleyerek ne utandırıyosun ak adamı, şerefsiz

• Cevap yazmaya niyetlendim. baloncuga giriş yaptım. derdimi yazacaktim hangi birini yazsam diye düşünürken donup kaldım :D nerden baslayacagimi bilemiyorsam düşünün

0|0
    0|0
  • Hiç yok hayat güllük gülistanlık 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Sevdigim adamin istanbuldaki eski sevgilisi tarafindan telefonda sozlu taciz edilmesinin ardindan beni birakip ona gitmesi.
    Bence agir <.< cok aglamistim <.<

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sevdigim biri var usta. Hic konusamiyorum onla acilamiyorum ona tanisamiyorum da resmi bir tanisma bile yapamadik

0|0
    0|0
    • zamanla olur kardesm

• olmuş baya

• :) elimden bisey gelmiyo bwnde sorun

Yükleniyor...