Kapat

İngilizcenizi nasıl geliştirdiniz?

arkadaşlar benim İngilizcem çok iyi değil ama malum her yer İngilizce istiyor işe alırken. Siz nasıl geliştirdiniz bana neler tavsiye edersiniz ayrıca kelimeleri unutmamak için ne yapmak gerekir, teşekkürler.

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• ablamın eşi amerikalı onun çok faydası oldu ayrıca 3 yılda kursa gitmiştim zaten.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben yabancı dizi izleyerek geliştirdim birde yabancı sitelerde dolaşırken bir ingilizce kelime bilmediğimde hemen sözlükten anlamına bakarım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• genelde bir inanis var amerikalilar gramer kullanmiyor vs diye
    gramer olmadan dili gelistiremiyorsun bence
    ilk gramer yapisi sonra kelimeleri ogrenmelisin (kelime dizi , film, oyun vs karsina ciktikca ve ya sohbet programlarinda vs)
    en kesin sonuc yurt disi

0|0
    0|0
  • Soyle dusun bizim dilimiz turkce nasil bu kadar iyi konusabiliyoruz cunku cevremizde herseyi turkce anlatan tonlarca sey var hersey turkce tum iletisim turkce dusunceb turkce bunun icin rahatca ifade edebiliyosun kendini ingilizce icinde yurt disi sart bir sure orda kalacaksin ogreneceksin herseyiyle nasil iletisim kurulur derdini istedigini nasil anlatirsin nasil dinlersin kisacasi turkce gibi nasil ogrenirsin tum anahtar yurtdisinda benim fikrimce

0|0
    0|0
  • Ben facebook tarzi yabanci bir siteye uye olup oradaki yabancilarla konusarak gelistirdim. turing program kullandim ilk baslarda ama sonrasinda yazdigin seyleri hatirliyorsun ve programa bakmadan yazabiliyorsun. konusma yazildigi gibi olmadigindan siteden biriyle samimiyet kur ve telefonda konus, kelimeleri yanlis soylesen dahi o kisi senin hatalarini duzeltecektir. ya da kursa gideceksin. fakat ingilizce konusmaya ara verirsen zamanla unutursun.

0|0
    0|0
  • müzik dinle, dizi izle, arkadaş edin ve sürekli duruma göre kendi kendine ingilizce konuş

0|0
    0|0
  • Dil dile değmeden dilin halinden anlayamazsın.

0|0
    0|1
  • Okulda ve hazirlik okuyarak İngiliz kızların etkisi büyüktü :))

0|0
    0|1
  • Yabancı dizilerden geneli

0|0
    0|0
Yükleniyor...