Korku filmi izlemek istiyorum?

Şöyle ruhlu cinli olmasın uyuyamıyorum sonra birde çok işkenceli olmasın .

Çığlık gibi olabilir ama vasatın üstünde olsun .Hızlı ilerleyen heyecanlı bir film rica ediyoruz. :)

Güncellemeler:
House at the End of the Street'i izledim güzeldi.Herkese teşekkürler :)

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Ben çok korkarım...beraber seyredelim...sadasdasdasd. la tamam git la... en tırstığın yerde elektirikler kesilip şimşekler çakıp telefonun acı acı çalar inşallah.

0|0
    0|0
  • link erotik hariç tüm filimleri barındırır

0|0
    0|0
  • Çok eğlenceli bir korku filmi: Freddy Vs. Jason

0|0
    0|0
  • siyahlı kadın...

0|0
    0|0
  • Haute Tension. bilgisayarda oynanmamış, efektleri tamamen el emeği olan ve 143 ülkede yasaklanan bir film. daha ne diyim :)

0|0
    0|0
  • link Filme 5,2 vermişler ama beğendiğim tek korku filmi. Elisha Cuthbert' in bunda payı büyük olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Vallaha bir tane adam vardı kancalı eli vardı teker teker gebertiyordu kızları hangi filmdi o unuttum bak :)

0|0
    0|0
  • rec 1 izle. ilk film gerçekten iyi idi...

1|0
    0|0
  • Ben korkuyorum bu sebepten izlemiyorum sana da tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • bende öyle yapıcam da işte yanımdakiler sağ olsun korku filmi seviyorlar sadece :)

• 0|0
    0|0
  • yarış filmi lazım size. kill speed :)

0|0
    0|0
  • yönetmene ve yapımcıya haber yolladım sana göre light korku filmi çekiyolar yarın gelir kaset ;)

0|0
    0|0
  • o olmasın bu olmasın cin olmasın kan olmasın işkence olmasın . bu nasıl korku filmi ya? :D

0|0
    0|0
    • bana kalsa izlemicem de arkadaşlar bayılıyorlar öyle şeylere bende kendime uyarlamaya çalışıyorum.

• cehenneme bir adım 1 izle 2'side var begenırsen onuda ızle

ben cok begenmıstım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Son durak serisi

0|0
    0|0
  • Rec1 izle..:) eğlencelidir.. böyle kıvrıla kıvrıla izlemiştim ne olacak diye :)

0|1
    0|0
    • el kamerası çekimi ile yapılan ilk korku filmi galiba... izlediğim zaman şöyle beni bi sarsan nadir korku filmlerinden.

• ya sorma..Mis gibi konuyu şeye bağladılar şimdi söylemeyelim heyecanı kaçmasın anladın sen :d

• izlemiştim süperdi :)

• Bunla bir akrabalığın var mı? link

1|0
    0|0
  • Mezarina Tüküreceğim filmini izlemelisin.

0|0
    0|0
  • Bedevilled.

0|0
    0|0
  • Sen çok şey istiyosun ;););)

al bakalim In the mouth of madness izle

0|0
    0|0
Yükleniyor...