Kapat

Stephen King'in en sevdiğiniz kitapları nelerdir?

Benim en sevdiğim kitabı Yeşil Yol... . Sizi en çok hangi kitabı etkiledi ?

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• hayvan mezarlığından etkilenmiştim. kujo da güzeldi. yazılarla gerilim yaşatmak çok zordur bence ama bu adam bu konuda alanının birincisi. bir de yaratık diye bir kitabı vardı o da baya güzeldi ama yarım bırkamak zorunda mı ne kalmıştım. seçemiyorum okuduklarımın hepsi de güzeldi.

0|0
    0|0
    • yani stephen king in üzerine yazar yoktur bence yeşil yol öneririm sana 4 dalda oscar almış sonunda yanına peçete almayı unutma :)

• ama kitap olarak okumadım

• bende nce filmi izlemiştim en sevdiğim filmdi sonra kitabını görünce çığlık atıp kasaya koşmuştum :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Kara kule güzeldi

0|0
    0|0
  • Mahşer ve O iyidir.

0|0
    0|0
  • Yüzyılın Fırtınası
    Mahşer
    Falcı
    Kara Kule
    Misery

bunlar iyidir..

0|0
    0|0
  • kara kule serisi

0|0
    0|0
  • tek kitabını okudum kediler diye kendi annesiyle iilişkye giriyordu kedi kadın ve oğlu bir daha da almadım çünkü ensest çağrıştırıyor bazı kitapları

0|0
    0|0
    • evet aslında biraz pskopat bir yazar ama yeşil yolu denemeni öneririm istemiyorsan filmini izle 2 saatcik bişey ama ben çok ağladım uyarırım

• okudum ve izledim sen dediğinda hatırladım şimdi

• Hayvan mezarligi

0|0
    0|0
  • Kule serisi.. NET

0|0
    0|0
    • ne konulu kitaplar sana yeşil yolu mutlaka öneririm

• Kara Kule serisi şu an pek bilinmiyor maalesef. Fakat 2017'nin başında ilk filmi gelecek , Game of Thrones gibi büyük bir patlama yapmasını bekliyorum ben Kara Kule serisinin. Hatta geçmesi bile söz konusu , okuduğum en güzel seri diyebilirim.

• Ovv filimimi çıkıyor gidicem kesin :)

• Karanlığın Elli Tonu, bir tutam ölüm, dudaktan bağırsağa

0|0
    0|0
  • Misery

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...