Sokak müzisyenleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sokakta gitar, keman, bateri vs çalanlar hakkında düşüncelerniz nedir?

• Çalsınlar ne güzel işte dinliyoruz.
    91% (10)94% (17)93% (27)Oy Ver
  • Gürültü kirliliğinden başka bişey değil.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Çalacak başka yer mi yok ne gerek var.
    9% (1)6% (1)7% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|19

En İyi Kız Görüşü

• bence kendini kasan tüm sanatçılardan çok daha sanatçı. ve ayıla bayıla dinlerim. o an oradan hangi ruh halimle geçiyor olursam olayım, bana uyum sağlar, sinirliysem de duygusalsam güzele tamamlar. ne biliyim. seviyorum ben sokak sanatçılarını.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• çok hoş oluyor bence.

0|1
    0|0
  • buralrda böyle şeyler pek görülmez ama ben bayılırım

link

0|1
    0|0
  • link Bayılıyorum..

0|1
    0|0
  • bir yerde saat 6 gibi başlyorlar çalmaya. 3 gündür böyle. durup dinlemeye cesaret edemedim ama 6 da ordan geçmeye özen göstermeye başladım. güzeller, seviyorum ben onları.

0|1
    0|0
  • ne guzell hosssss

0|1
    0|0
  • güzel çalıyorsa süper olur neden olmasın

0|1
    0|0
  • Buralarda pek olmasalar da bayılırım. :)

0|1
    0|0
  • taksimde bunlardan cok hıc bırsey yoktur:)))

0|1
    0|0
  • Çalsınlar. Onlarsız olmaz.

0|1
    0|0
  • Güzel çalıyorlarsa dinlemesi çok güzel oluyor.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Yaptıkları sanatı yüksek duvarların ardından değil de benim ayağımı bastığım kaldırımdan yaptıkları için hepsinin eline diline koluna sağlık. ben zevkle dinlerim

0|2
    0|0
    • güzel bir tespit hotdog bu analizini tartışalım sitede bir gün...

• sadece taksimde dövecek gibi tırt şiir satmaya çalışan amcadan tırsıyorum :DD eyvallah tartışalım evrimleşelim.

• Şahsen saygı duyduğum insanlardır sanat sevgisi yüksek üretmeyi paylaşmayı seven mutlaka sohbet edilmesi gereken insanlardır büyük bir bölümü kültürlüdür kendilerini dinlemekten imkan olursa konuşmaktan çok hoşlanırım...

0|1
    0|0
  • Saygı duyarım, severim

İmkanım oldukça desteklerim, oturur dinlerim, gider tebrik ederim...vs

Süper...Sokak Sanatı

0|1
    0|0
  • Tek gitar ritm pop icracılarını duyunca, gitarlarına tekme atmak istiyorum. Onun dışında çoklu enstrümanla kaliteli müzik yapanlara büyük saygım var.

0|1
    0|0
    • Ritim calıp söyleyenlerin , flamenko calanlarına saygı duymak gerekir diye düşünüyorum. Flamenko kolay degıl hacı. Ama basit şekilde calıyosa tekmelemek şart.

• yok yahu flamenkoya kadar gitme çok dağıttın:) evet bir flamenko kolay değildir:)

• geçenlerde ıspartada basmacıoğlu oteli var... ordan geçiyorum... adamın biri bağlamayı almış eline... ya hadi çalmayı bilse atarım 10 kağıt kapatırım bana çal derim:D adam dın dın dın dın... sadece söylüyor... caldığı bişey yok... 8 yaşımdan beri ara vere vere bağlama çalıyorum... bu kadar bağlamayı kirleten daha görmedim...

0|1
    0|0
  • 1|1
    0|0
  • severim,saygı duyarım,dinlerim.bazen ben de yaparım arkadaşlarla.

0|1
    0|0
  • dilencilik yapacağına bişeyler çalsın(enstrüman)

0|1
    0|0
  • ... Zaz bizim sokakta çalsın.

1|2
    0|0
  • bir müzisyen olarak bunu bir müzisyene uygun görmüyorum açıkçası;türkiyede hiç bir şeye değer verilmediği gibi müziğe ,sanatada hakkınca değer verilmiyor.zaten değer verilmiyor... zaten değer verilmiyor...zaten değer verilmiyor...son 3 cümle yeterli sanırım sorunun cevabına hatta fazlasına

0|0
    0|1
  • Bizim sokağa her haftasonu gelip aynı parçayı çalan akordeonlu aile dışında hepsini severim. Ara sıra polis çağırıp kovalattığım oluyor; insanda da sinir bir yere kadar. Bir gün de farklı bir şey çalsınlar yahu...

0|1
    0|0
  • Yaşlı bir dede veya orijinal bir kadın ise çok içli/güzel, leş universiteliler veya çingene kerizcileri ise mide bulandırıcı.

0|1
    0|0
  • Kemençe candır

0|1
    0|0
  • Saygı duyuyorum onlara.. Ben de denemek isterdirm

0|1
    0|0
  • güzel oluyor bence . . .

0|1
    0|0
  • Aslında kültürümüzde var fakat biraz batıdan etkilenmişiz bu konuda ve kötü değil.Favorim olarak örnek :

link

link

yaygın olmasını isterdim.

0|0
    0|0
  • bi an önce düzgün iş bulsunlar çoğunun yaptığı kibar dilencilik

0|0
    0|1
  • siyasiyabend.. yaptıkları işi seviyorlar..

1|0
    0|0
  • severim

0|1
    0|0
Yükleniyor...