İstanbul'da güzel gezilecek tarihi yerler önerir misiniz?

Bu yaz istanbula uğramak istiyorum ve güzel tarihi yerleri gezmek istiyorumda nereleri önerebilirsiniz? Olmadı başka şehirlerdende olabilir

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Eminönü ne bir git karnın açsa bir balık ekmek ye. Sonra bir kapalı çarşı yapabilirsin. Kafana göre Sultanahmet Camii ne gidebilirsin. Akabinde yönünü Fener tarafına çevirip ortadoksların haccı var kendini kaptırmadan patrikaneye gidebilirsin :)
    Ordan önce Balat sonra çarşamba istikametine devam ederken yolda bir dünya eski yapı görebilirsin çoğu Osmanlı öncesi. ( çoğu rum ve ermeni kilisesi olmakla birlikte kütüphane falan da var)
    Yol üstünde Fatih Sultan Mehmed han tarafından yapılmış bir medresede var adını hatırlamıyorum. Yol üstünde ismail ağa cemaatine ait camii ve kur 'an kursları mevcut yolu devam ederek Fatih Camii ni de bir görebilirsin.
    Yok ben müzede görecem dersen Balat tan sandala binerek Hasköy Koç Müzesine de gidebilirsin. Anadolu Yakası için de merak ediyorsan yazarım şu an elim yoruldu. Şimdiden iyi eğğlenceler ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sen gel ben seni gezdiririim kuzu

0|0
    0|0
    • Yazık sana. İşte böyle sapıklar yüzünden kadınlar serbest gezemiyor! Herkezi kendin gibi ahlaksız sanma!

• Ulan ne yazdım da sapık oldum. Insanlik namina gel gezdiririm dedim istanbulu yazdım. Etrafın sapık ensest ahlaksız dolmuş olabilir anlıyorum seni.

• İstanbul başlı başına tarih gir sokağın birine yeter

0|0
    0|0
  • Topkapı, Eyüp, sultan ahmet, bir çok yer var İstanbul'da

0|0
    0|0
  • yarım adayı komple gez müzeler falan özellıkle arkeolojı muzesı

0|0
    0|0
    • O müzede ne varki?

• Tm aklımda tutucam :)

• peki bakalim

• Eminönü Ağa Kapısı. Muazzam bir manzaraya sahip. Kesinlikle kalkmak istemeyeceksin :)

0|0
    0|0
  • fatih beşiktaş beyoğlu

0|0
    0|0
  • Geldiğinde haber ver ☺️

0|0
    0|0
  • Yerebatan sarayi ve ayasofya ya mutlaka git derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• her noktasın gezmeli bu şehrin

0|0
    0|0
    • Evet İstanbul çok güzel bir şehir malesed bir günlüğüne gidicem ondan dolayı zamanım kısıtlı :/

• topkapı, sultanahmet buraları gezebilirsin başlangıç olarak

0|0
    0|0
  • SultanAhmet, Gülhane, Süleymaniye, Çemberlitaş kısımları.

0|0
    0|0
  • adalara gidin

0|0
    0|0
Yükleniyor...