Kapat

İzleyince hüngür hngür ağlayabileceğim duygusal bir film söyler misiniz?

gençler şöyle izleyince hüngür hngür ağlayabileceğim duygusal bi film söyler misiniz ama harbiden ağlamamı sağlasın

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bence arkadaşlar güzel birsey önerirler ama ben simdiye kadar ilk defa bir aşk filminde duygulandım...iki sevgili kaza yapıyor ve kız hasardan dolayı hafızasını kaybediyor..eski günlerine dönüyor ve çok sevdiği sevgilisi artık ona yabancı geliyor çünkü hatırlamıyor..ve son bölümlerde kız herşeyi ögreniyor..ve sevgilisine b u güne kadar neden bunu söylemedin der..iste burda sevgilisi bir sey söylüyor ve orda çok duygulanmıştım...

Filmin adı Aşk Yemini

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• beni unutma dıye bır fılm

0|0
    0|0
    • yönetmen felan ?

• Tür:Romantik, Süre:100 dakikaYönetmen:Özer Kızıltan, Oyuncular:Mert Fırat, Tuba Ünsal, Kenan Ece, Melis Babadağ, Açelya Yılhan, >> Tüm KadroSenaryo:Burak Göral,

Olcay iş hayatında oldukça başarılı, genç, bek�r ve güzel bir kadındır. Ciddi bir ilişki yaşadığını düşündüğü sevgilisi Hakan’ın kendisini aldattığını acı bir şekilde öğrendiğinin ertesi günü Sinan’la tanışır. Olcay’ın ilişkisinin bittiği gün Sinan da verdiği ani bir kararla nişanlısı Ebru ile evlenmekten vazgeçer

• Mim Mesle Madar "Anne Gibi" İran Sineması severseniz eğer ilginizi çekebilir .

0|0
    0|0
  • fanaa, taer zamaan paer.

1|0
    0|0
  • yesılcam klasıgıdır ask yok ama ıcınde tarık akan ve halıt akcatepeden canım kardesımı ızle

0|0
    0|0
  • the road

a walk to remember

click

benx

0|0
    0|0
  • Schindler's List

0|0
    0|0
  • turkcealtyazi. org Burdan Gelişmiş arama yapabilirsin :)

edit : org ile . arasında boşluk var

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• ben sana evim sensinin orjinalini izlemeni tavsiye ederim ;) "A Moment To Remember"

0|0
    0|0
  • evim sensin izledim ve baya ağladım dene bi istersenn hatta yanımda erkek arkadaşım bile ağladı :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...