Güzelliğiyle dillere pelesenk takan Maral Büyüksaraç ve Nurettin Hasman Evleniyor mu?

Güzelliğiyle dillere pelesenk takan Maral Büyüksaraç ve Nurettin Hasman Evleniyor mu?

Posta gazetesinde okudum bugün. Nusrettin Hasan Ve Maral evlenir mi sizce? Bu kızın çok talibi oluyor. Güzel bir kız ama aradaki yaş farkı bana garip geldi biraz.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Posta gazetesi manşetten verirdi böyle haberleri aynı devammı o değilde posta gazetesini neden okurlarki

0|0
    0|0
    • Magazin çarkında her şey ilginç. Herkes onun bunun koynunda. Posta gazetesine sınır oluyorum. Nasıl bir amaçla bu gazete sürekli üretimde zaten bende anlam veremiyorum.

• Ama bütün bunlara rağmen okuyorsun

En İyi Kız Görüşü

• Bu kız mı güzel 😂😂😂

0|0
    0|0
    • Türk kızları çok kıskanç oluyor. Yolda yürürken bile güzel bir kız görünce ağzı burnu kayıyor. Sözde müslüman bir ülkeyiz ama çok kibirliyiz. Bence olması gerektiği gibi değilde içimizdeki eksiklikleri dışarda arayarak karakterimizide yozlastırıyoruz. Tuhaf bir ülkeyiz..

• Açıkçası ağzı burnu estetikli olan kızlara göre çok çok güzel. Hem şunu hiç anlayamam. Neden bir tepkili yaklaşırız her şeye. Bir eleştirisel. Bence oranın üzerinde güzel. Doğal ve her şey yerli yerinde. Gerçi çok eleştiriliyor hep anlamıyorum.

• Bulunduğun çevreye bağlı. Sana göre çok güzel geliyor olabilir. Bana göre ortalama bir tip, bakışlarında bir çekicilik yok bir şey yok, normal yani sıradan. Çevremdekileri baz alarak yapıyorum bu yorumu.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu kızın neresi güzel ya vallahi ben bu kızı güzellikte ezecek çok kızı reddetim ne var ya bundan bakışa bakar mısın :)

0|0
    0|0
  • Flaş Flaş Flaş Eda TAŞPINAR Kalp Krizi Geçirdi..

0|0
    0|0
  • bumu guzel ya :D

0|0
    0|0
  • Bumu güzel?

0|0
    0|0
    • Kız bakıldığında gayet güzel. Nasıl bakıldığına bağlı. Gözleri, saçları boyu posu. Şimdi bakıldığında herkeste bir kusur bulabilirsin.

• Senin hayranı olduğun ekranda ağzını açarak seyrettigin isimler onun sevgilisi oluyor. Aile dostu oluyor. Bence makul cevaplar yaz. Böyle orantısız olunca gülünç oluyor. Zaten anlamıyorum ünlüleri eleştirirken hep bir ego öne geçiyor. O da tuhaf. Ama insanlık hali. Ne tuhaf ülkeyiz. Türkiye de adamakıllı güzel kız sayısı kaç tane ki hangisi ekranda göründüğü gibi. Ya çok estetikli ya çok fazla operasyondan bakımdan geçiyor orası lens burası takma... Doğal güzelliklerde olmalı bence. Saygı durulmalı. Oturup kendinle kıyaslarsan başka. O başka bir duruma geçiyor. Aynaya bir bakalım bence. Kusur aranınca çok bulunur.

• Senide inceledim. Öyle pek menem bir şey değilsin. Neden bu tür yorum yapılmış şimdi anladım. Türkan Şoray da bugün çok eski halleri ortaya çıkmış. O bile zaman içinde kendini geliştirmiş düzeltmiş. Ülkemizdeki böyle genç hevesli narin kızları takdir etmeli bence. Gonca Vuslateri'yi de çok beğeniyorum. Ona yapılan elestirilere gelince toplum olarak hep eksik yönlerimizi ezikliklerimizi başkalarının üzerinde bastırıyoruz. Kendimizle ilgilenmekten ziyade onun bunun hayatıyla ilgilenmek bize daha fazla keyf veriyor. Bu da doğal değil.

Kızlar Ne Diyor 2

• bu mu o dedigin

0|0
    0|0
  • Güzeljkskasjdjdassd

G*tüme kaş göz çizsem bundan güzel olur.

0|0
    0|0
    • Estetiksiz sade güzellikte bir kız olduğunu baz alırsak çok şirin bir güzelliği var. Masum bence. Hiç kıskanç değil gibi duruyor. Bence doğallığını kaybetmemiş. O da güzel. Şimdi ki kızların yüzüne hortum tutmak lazım.

• Öyle bir soyledin ki bir menem sandım fotoğrafına baktım. Çok cirkinsin bacım. Güzel kız kontenjanından bu lafı edemezsin. Kolay gele.

• Bana çirkin dedin ya çok alındım bee :ASD:SDA:SD:A

Yükleniyor...