Yaşadığınız şehrin ya da memleketinizin meşhur neleri var?

yaşadığınız şehrin yada memleketinizin farketmez meşhur neleri var ?

0|0
19|62

En İyi Erkek Görüşü

• istanbuldayım 44 malatya kayısı :)

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 61

• gaziantep saymakla bitmez ama bir ikisini sayayım, cartlak kebabı, palcan kebabı, soğan kebabı, ciğer kebabı, sarımsak kebabı, baklava, fıstık ezmesi, ceviz ezmesi, söğürme, nohut dürümü, sanayisi, fıstığı, sini kebabı, pide ekmeği, zeugma, çini müzesi, mozaik müzesi, karpuzatan, kalesi, çiğ köftesi, kulutuk, yuvarlama, ve erkekleri :)

1|0
    0|0
  • ankara la ankara delikanlısı yeter. konuşması oyun havası başkent olması atanın mezarı müzeleri şunu bunu say babam say

1|0
    0|0
  • Konyada yaşıyorum konyalı değilim herkesin aklı fikri etliekmek :D

1|0
    0|0
  • mantı pastırma sucuk ama

1|0
    0|0
  • patates

1|0
    0|0
  • etliekmek :)

2|0
    0|0
  • istanbul un taşı toprağı altın diye meşhur sözü var işte :)

adanalıyım, saymaya gerek yok meşhur şeyleri, herkes bilir :)

1|0
    0|0
  • terzisiyle dürzüsü derler. ha bide testi kebabı var da ben pek sevmedim.

1|0
    0|0
  • Memeleri açık turistler var:/

1|0
    0|1
  • Antalya'da çok yer var gezilecek ama aralarında çok mesafe var..Alanya Kalesi, Aspendos, Side, Düden Şelalesi, Olimpos..Başlıcaları bunlar ama nedense portakalı meşhur diyorlar..Güzel de değil, ucuz da değil ama portakal meşhur diyelim gelenek bozulmasın :)

1|0
    0|0
  • kunefe kagıt kebabı oruk turk kahvesı tarıhı ve butun dın mezhep halkı bulundurması yanı tam bı medenıyetler sehrı :D antakyam :D

1|1
    0|0
  • palandöken kayak merkezi, kadayıf dolması

2|0
    0|0
  • lüle taşı,met helvası,ESKİŞEHİRSPOR taraftarı ve en onemlısı de eskısehir dıyınce akla hemen o gelir ETİ ETİ ETİ

1|0
    0|0
  • Neresinden başlasam İSTANBUL desem açıklar heralde :D lokumu yok, pişmaniyesi, çağ kebabı yok :D Memleket sorsan kartalı meşhur derim :)

1|0
    0|0
  • leblesi ve insanı meşhur

1|0
    0|0
  • TANTUNİ , CEZERYE , GÖKDELEN , KIZKALESİ ------> MERSİN

1|0
    0|0
  • Hollandanin meshur peyniri var. Kasar peyniri birde tahta ayakkabisi.

1|0
    0|0
  • ...köfte...

1|0
    0|0
  • Egzoz ve pis hava konusunda cok meshurdur benim istanbulum:)

1|0
    0|0
  • bodrumluyum ve denizi kumu güneşi meşhur antik bir çok yeri var dünyanın yedi harikasından birisni bulunduruyor içinde.ve rodos şovalyelerinin yaptıgı bir bodrum kalesi var

1|0
    0|0
  • mısır ekmeği lahanası fasulyesi çayı fındığı hamsisi hıyarı döneri peyniri falanı filanı fistanı vs..

1|0
    0|0
  • Schnitzel ve Krapfen birde Vals.

1|0
    0|0
  • etliekmek,fırın kebabı,bamya çorbası ve dügün pilavı.

1|1
    0|0
  • İstanbul : Havası,bayanı :D,kız kulesi,Osmanlı ve roma ımparatorlukları zamanlarından kalma tarihi yerler ve tabikide Asya ve Avrupa yakasını birleştiren boğaz köprüsü

1|0
    0|0
  • Tantuni - Kerebiç - Cezerye

1|0
    0|0
  • Çok güzel kızları var :)

1|1
    0|0
  • bursada bi sürü var , ama benim en sevdiğim tam bir osmanlı şehri bursa , bir sürü evliya , padişahların mezarları burda

1|0
    0|1
  • bıçak,kestane,şeftali,havlu,döner kebap

1|1
    0|0
  • Ankara'ya yeni geldim neyi meşhur bilmem ama ''La bebe'' diyen ergenleri çok dikkat çekiyor.

İzmirin kızları meşhurdu :)

İskenderun'un ise künefe ve döneri :)

1|0
    1|0
    • Kızlarsoruyor.com'un da -verip neden -verdiğini açıklamaktan çekinen üyeleri meşhur.

• Farkettim dostum :)

• angara bebesi onlar dostum alışırsın.

• Fatih'de yaşıyorum ne ararsan var bizim burada. Tam bir kültür merkezi diyebilirim sana; Camiler, Çarşılar, Üniversiteler, Surlar, Tarihi yarımada aklına ne gelirse var. Dünyanın başkenti İstanbul ise İstanbul'un da başkenti bana göre Fatihtir.

1|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    31

Kızlar Ne Diyor 19

• BURSA

Yeşil Türbe, Ulu Cami, Kozahan, İznik Çinileri, Cumalıkızık Köyü ve Evleri, Uludağ Milli Parkı, Kestane Şekeri, Şeftali, Bıçak, Havlu, Gemlik ve Mudanya’nın Zeytini, İnegöl Köftesi, Çekirge-Oylat Kaplıcaları, İskender Kebabı, İnkaya Çınarı, Mihaliç Peyniri, İznik Gölü,Emsali zor bulunan IRGANDI köPage Rankingü, Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbesi, Emirsultan türbesi,Molla Gürani Türbesi, Molla Fenari Türbesi, Karagöz ve Hacivat, Üftade Türbesi, Hisar ve Orta Pazar mahallelerindeki surlar ve Osmanlının Bursa’ya ilk girdiği Kapı (Saltanat Kapı Yeni Yapılan Değil),

3|2
    0|1
  • Findik'i meshur

1|0
    0|1
  • 1|0
    0|0
  • Memleketim Tekirdağ <33 rakısı ve köftesi meşhurdur kendisinin bir de ilçesi olan şarköyün şarapları meşhurdur. Biz trakyalılar olarak topluca boğazımıza düşkünüz dee <3333 :D

1|1
    0|0
  • samsunluyum,aslen bafralı ve pidemiz meşhurdur off harikaa:))

1|0
    0|0
  • antalya narenciye

1|0
    0|0
  • Spagetti,tiramisu Espresso -->İtalya

Adana Kebabı,biberi,aci aci yemekleri-->Adana

İstanbul'u da zaten biliyorsunuz :))

1|0
    0|0
  • Köftesi, Markaları(Volvo, Saab, IKEA, Ericsson vb), iklimi, metroları

1|1
    0|0
    • Saçmalama ya ne kırılacak sert çıkmadın çocuk değilsin sen çocuk DEĞİLSİİİN :DD

• değilim değilim üstüne bide bebeğim var :D arada böyle oluyor ya ruh halim manyak bu aralar :D

• Kadını meşur, kadını!

Birde yemekleri ama say say bitmez şimdi onlar...

1|0
    0|0
  • Yaşadığım şehrin kızları memleketimin ise inciri meşhur :)

1|0
    0|0
  • La bebe :)

1|0
    0|0
  • rakı üzüm köftee

1|0
    0|0
  • Denizi kumu güneşi yeterr

1|0
    0|0
  • Hamsilii pilav :)