Arkadaşlar itü ve itüde bilgisayar mühendisliği hakkında konuşuyoruz evet düşünceleriniz?

Arkadaşlar durum şu arkadaşım odtü bilgisayar mühendisliği istiyordu ama olmadı itü bilgisayar mühendisliği tuttu. Açıkçası şu an biraz endişeli ve kafası karışık. İtünün eğitim kalitesi nasıldır özellikle bilgisayar mühendisliğinde? itü eğitim olarak odtüden çok mu farklıdır? Ayrıca arkadaş ingilşzce okuyacak. İngilizce eğitimi yetersiz mi? evet bu konularda yorumlarınızı bekliyorum😊

Güncellemeler:
Arkadaşlar soruyu düzeltiyorum mühendislik eğitim kalitesi değil ingilizce eğitim kalitesi odtü ile karşılaştırmalı veya genel😊BUNU DİKKATE ALIRSANIZ SEVİNİRİM😊

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Itu odtuden daha iyidir neyin kafasi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Itu mukemmel diye duydum orda calisan bir ablam sayesinde. Cok iyi diyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• :) :) arkadaşın zoraki kazandığı bölümün eğitim kalitesini mi sorguluyor? Okusun bir yıl, bakalım hepsini peynir ekmek gibi geçebilirse demek ki yetersizmiş denir :)))

0|0
    0|0
    • Hayır bölüm olarak yine bilgisayar mühendisliği istiyordu ama odtü istiyordu

• eğitim kalitesi v. s. diyormuş ya, kendi lise mezunu bir insan olarak itü nün mühendislik eğitimi hakkında söyleniyormuş ya ona şaşırdım ben. Bu insanlar hiç haddini bilmiyor bence.

• Anlıyorum soruda bir hata olmuş ingilizce olarak seviyesi mühendisliği elbette kalitelidir sonuçta ülkenin en saygın teknik okullarından biri😊

Yükleniyor...