Grup yorum hakkında düşünceleriniz neler?

30 yıllık devrimci müzik grubu grup yorummmmmmmmmm

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• https://www.youtube.com/watch?v=6GBdpdVdL7o

Şuanda dinliyorum , öfkemiz dinmeyecek !

1|2
    0|1
    • kardeş baştacısın

• @OzanOZER Nerde cuntacı var kemalist :)

• @TürkSolu ben kemalist değilim... Sen verdiğim adrese bir yorum yapsana bakalım..

Kızlar Ne Diyor 7

• Negatif bir sey düsünmüyorum. Severek dinlerim...

https://www.youtube.com/watch?v=eglGN7W4ukU

0|1
    0|1
  • Ne diyorsun

0|0
    0|1
  • Herkes ekmeğini kazansin diyorum !!

0|0
    0|2
  • Efsanee !

1|1
    0|1
  • her konserinden ayrı bir mutlulukla dönüyorum.

0|1
    0|1
    • ermenimisin kürtmüsün? ya da gerizekalımısınız? pkk yı müzikle besleyen grubumu dinliyorsun?

• grup yorum kürtlerin ve pkknın arkasında değil Türk solunun arkasındadır. Sadece türkçe ve kürtçe şarkılar dışında lazca, zazaca, arapça, çerkezce şarkıları var. Yani adamlar herkese hitab ediyor.. Şarkıların ve marşların çoğu emperyalizme karşı yapılıyo. Birazcık beynin bassada adamların neyden bahsettiğini anlamak için birkaç şarkısını dinlesen. İşte senin gibi dangalaklar yüzünden bu adamlar senelerce tutuklandı yargılandı. Bazı mallar dhkp-c gibi örgütlere de mensup olduklarını söylüyorlar. bu millet uyandı canım sende biraz gözünü açta araştırıp öğrenmeden, kulaktan dolma laflarını gelip bize satma. Gözündeki at gözlüğünüde çıkar ve bu ülkenin sanatına ve sanatçılarına iftira atmayı kes.

• Onları dinledikce rahatlıyoruz var mi ötesi

0|1
    0|1
  • Hepsinin cani cehenneme

0|1
    1|1
    • Senin canın cehenneme.

• @TürkSolu Türk soluysan Türk bayrağı al eline çekiç orak ne ayaksın l*n sen?

• Önderin Atatürk değil de neden lenin sen militan mısın?

Erkekler Ne Diyor 13

• Simdi bak sadece soruyu değil dünyayı genel bakışla incelediğnizde bu alemde insan-insan bağını (mezheple-kanla-ırkla-dille-dinle-parasıyla puluyla) bozan hangi bilmemneyin cocugu varsa onların ben...
    Arkadaş sen dünya denen etrafını b*k goturen igrenc bir cukurda yasiyorsun, şu saatten sonra insan ayrımı yapacagın yerine her normal insanın. yapabildigi. seyi yani bağlantı kurabilmeyi basarsan daha guzel olmazmi. Gidip sen kürtsün ya da sen arapsın veya türkmensin diye dışlamak yerine onunda senin gibi. insan oldugunu unutmadan baglanti kuramazmisin. Veya sen alevisin sen sunnisin diyerek ayrım yapacagına o insanin inancina saygi duyup arkadaslik. kuramazmisin. Bu kadar basit seyleri yapmadigimiz icin dunya bu b*k . cukuruna dondu, hangisinin kimin kuyusunu kazdigi belli değil su boktan yerde. Arkadaş ilk olarak şu ÖNYARGIYI bırakacaksın, emin olun bıraktıktan sonra farkliliklar olusmaya baslicak bu dunyada. Her insan esittir arkadas bu ulkede, herkes ayni haklara sahiptir. Şimdi burada hala yok iste yukarda saydigim sebeplerden dolayi ayrim yapiyorsa su saatten itibaren (yok sovmicem) ama unutmasinki basi beladan eksik olmicak.

(((YUKARIDA SAYDIGIM MEZHEP-DİN VS. KONULAR SONSUZA DEK. KONUSULABILECEK, UZATILDIKCA UZATILABILECEK KONULARDIR. O YUZDN KIMSE BOSUNA BANA KONU ACMASIN)))

Ha unutmayın dünyada saatlerine dakikalarına kötüluk-ayrım yapmayı sığdıramiyan soysuzlar var onlardan umudunuzu kesin onların ilk olarak zihniyeti kotu onlar degismeye vicdanlariyla baslasin.

Bizi aldatan bizden değildir.(Hz. Ali)

0|0
    0|0
  • temsil ettikleri gelenek tabi ki türkiye devrimci hareketinde bir yere sahip ama rekabet zihniyetinden çıkıp dayanışma zihniyetine bürünebilirlerse birşeyler başarabilirler lafta kalmaz yani artık bazı şeyler

1|2
    0|0
  • Terörist müzük grubu işte.

1|2
    1|2
  • Şimdiki Grup Yorum, eskilerin kaymağını yiyen ukalalardan oluşuyor, 2000 öncesindeki eski grubu beğenirdim, hem duruş hem şarkılar olarak

0|0
    0|0
  • Helal olsun döktürüyorlar yine şefim

0|0
    0|0
  • teröristlerın kulaklarına seslerını duyuran bir avuç hain

1|2
    0|2
  • Sevmem hic

0|0
    0|0
  • pkk yandaşı ermeni bir müzik grubu.. dağlardaki ermeni çiplerine ilham kaynağı oluyorlar.. (dağlara gel dağlara..)

0|0
    1|1
  • grup yorum halktır susturulamaz !

1|1
    0|2
  • Severek dinliyorum

0|1
    0|1
  • Ne kadar da yorumcu bir grup

0|0
    0|1
  • baştacıdır devrimcinin görevi devrim yapmaktır yaşasın rojava devrimi