Türkiye'nin en iyi canlı performans sanatçısı kim?

Türkiye'de en iyi canlı performans sanatçısı sizce kimdir?yorumlarınızı alalım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kurban çok güzel eğlendirir.Oyum Kurban'a

Ajda Pekkan ve Sezen Aksu gerçekten başarılılar.

Yen Türkü ve Mfö konserlerinde adamların performanslarına hayran olunuyor.

Duman ve Teoman'ı sevmem,şarkıları unutuyorlar filan.Sıkıcılar

Mor ve Ötesi çok başarısız

• Damsızım dostlarım damsızım damsız(Sizin bir dua vardı çarpılmalık,ona gönderme yapayım dedim :)

Çay içelim biz en iyisi.Çıkıp eğlenmek neyimize,çay içelim biz

• vay ArKadaş. rengim benzim attı yeminnen. bütün hafta bu geceyi bekliyodum, nalet olsun. dedim ben havalar sakat, aman dikkat diye! zeusa mı gitsek, çalar saat iyidir. he bi de dam yok onu ne etcez. neyse ben çay koyim.

• Hayınlar,bana nispet yapmaya çalışın siz.Yalnız evren bu sefer benim tarafımda

"Sağlık nedenlerinden dolayı bu haftalık: cuma ve cumartesi programlarımızı iptal ediyoruz.Haftaya programlarımız devam edecektir."

istersen gir sayfasına bak ahahaha

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 6

• dinledıklerımın arasında sertap erner dıyebılırım

• Sila ! Inanilmaz güzel bi sesi var detonesiz, insanin ruhunu dinlendirenbir sesi var valla

• katiliyorum +1

• Izel'le Gülsen'de var ama ilk sirada Sila !

• sıla

kim ne derse desın demet akalın

soner sarıkabadayı

murat dalkılıç

murat boz

hepsını dınledım canlı performansları super

hadise ve bengü de ıse resmen vokalıstlerını dınlıyoruz

• Şebnem Ferah, Teoman, Mor ve Ötesi, Duman, Tarkna, Haluk Levent, Emre Aydın, Yüksek Sadakat, Sıla bunların hepsinin konserine gitim hepsi de iyiydi ama Cem Adrian üstüne tanımıyorum. sadece piyano eşliğinde ourduğu yerden herkesi sürükledi yaw...

• cem adrian

• Feridun Düzağaç. :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Cem Adrian

• Yeni Türkü tabiki

• Çok varda aklıma gelmiyo..Ama Gökhan Özen canlıda müthiş kesinlikle..Aşağıda dinledikten sonra yorum yapın lütfen..

link

• Cem Adrian sesini çok fena kullanıyor. link

Kurban ve Athena da eğlence garanti.

• beyaz derim

• tarkan

• Oncesi ebru gundes fakat favorim sila tabi aslinda bilinmiyen okadar canli performansi muthis olan sanatcilarimiz var bunlar cogunlugu turk halk muzigi sanatcilari fikrimce..

• Işın Karaca

• Altay, demet akalın, izel, tan, yıldız tilbe, fatih ürek, gülşen ile çalışma fırsatım oldu ve içlerinden fatih ürek gerçekten sahne performansı, müşteri memnuniyeti olarak en iyisi.. Konserdir, canlı programdır pek gitmem zaten.. Bunlarla çalıştığım için bunları değerlendirebiliyorum sadece..

• ebru gündeş...

• kıraç

• ebru gündeş

Yükleniyor...