• Sor
  • Bence

Türkiye'nin en iyi canlı performans sanatçısı kim?

Türkiye'de en iyi canlı performans sanatçısı sizce kimdir?yorumlarınızı alalım

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Kurban çok güzel eğlendirir.Oyum Kurban'aAjda Pekkan ve Sezen Aksu gerçekten başarılılar.Yen Türkü ve Mfö konserlerinde adamların performanslarına hayran olunuyor.Duman ve Teoman'ı sevmem,şarkıları unutuyorlar filan.SıkıcılarMor ve Ötesi çok başarısız

• melisa!

• Öncekileri Göster
    • vay ArKadaş. rengim benzim attı yeminnen. bütün hafta bu geceyi bekliyodum, nalet olsun. dedim ben havalar sakat, aman dikkat diye! zeusa mı gitsek, çalar saat iyidir. he bi de dam yok onu ne etcez. neyse ben çay koyim.

• Damsızım dostlarım damsızım damsız(Sizin bir dua vardı çarpılmalık,ona gönderme yapayım dedim :)
      Çay içelim biz en iyisi.Çıkıp eğlenmek neyimize,çay içelim biz

Kızlar Ne Diyor 6

• dinledıklerımın arasında sertap erner dıyebılırım

• Sila ! Inanilmaz güzel bi sesi var detonesiz, insanin ruhunu dinlendirenbir sesi var valla

• Izel'le Gülsen'de var ama ilk sirada Sila !

• katiliyorum +1

• sılakim ne derse desın demet akalınsoner sarıkabadayımurat dalkılıçmurat boz hepsını dınledım canlı performansları superhadise ve bengü de ıse resmen vokalıstlerını dınlıyoruz

• Şebnem Ferah, Teoman, Mor ve Ötesi, Duman, Tarkna, Haluk Levent, Emre Aydın, Yüksek Sadakat, Sıla bunların hepsinin konserine gitim hepsi de iyiydi ama Cem Adrian üstüne tanımıyorum. sadece piyano eşliğinde ourduğu yerden herkesi sürükledi yaw...

• cem adrian

• Feridun Düzağaç. :)

Erkekler Ne Diyor 12

Yükleniyor...