Müzik zevki değişken midir?

Ben yıllardır metal müzik ve türlerini dinlerdim. Son bir yıldır (hala arabesk ve rap olmamak şartıyla) her türlü müzikten hoşlanabilir oldum. Buna techno müziğinden tutun da türkülere kadar dahil, böyle bir değişime ne sebep olmuş olabilir?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Olur öyle.Değişik dönemlerde değişik şeyler ister insan.Normaldir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• olablır benım tarzım deıskendır mesela pop tsm cok severm

0|0
    0|0
  • ruh halime göre marilyn manson dan neşet ertaş a geciyorm ben ne yapayım :D

0|0
    0|0
  • bir ara emoydum nan. indie rock dinliyordum. kendimi bununla ifade ettigimi düsünürdüm. manyak mıyım neyim...ergenlik işte. sonuc olarak degistim.

0|0
    0|0
    • resmine baktım da hala sanki biraz var gibi? :P

• takıldım sadece :)

• problem degil. sen de müzige cok büyük anlamlar yükleme. o sadece biz mutlu olalım diye bir arac o kadar.

• değişir herhalde.bende salt metal dinlerdim 2 yıl öncesine kadar.şimdi daha hafif müzikler tercihim.

0|0
    0|0
  • ruh halin,yaşadığın olaylar ve yaşınla ilgili olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• seni bilmiomda ben death metal rock dinliyorum normalde ama şu an ne dinliyorum dersen apaçi den tut hastasıyız dede remix kadar her seyi dinliyorum :)

0|0
    0|0
  • yaşın ilerledikçe müzik tarzın değişecektir içinde bulunduğun durum sosyal çevreninde buna etkisi .ok olacaktır

0|0
    0|0
  • Sen ne kadar eski sen kalabiliyorsun ki ? elbet müzik zevklerimiz de değişime açıktır zaman içerisinde

0|0
    0|0
  • Ruhun cacık olmuş ne olacak ? Benim de müzik zevkim değişti. Artık hiç dinlemiyorum ve daha huzurluyum.

0|0
    0|0
  • O anki piskolojıne göre değişir..Benım Şebnem ferahh dinlediğimde oluyor müslüm gürses dinlediğimde..

0|0
    0|0
  • ruh hali değişkendir bu sebepten ruh haline göre müzik türü de değişir.

0|0
    0|0
  • Ben ismail yk'dan farid farjad'a gectim seviyeyi dusun

0|0
    0|0
  • değişik şeyler bize hoş gelebilir bazen ,durum bundan ibarettir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...