KİTAP YAZMALI MIYIM?

amatör olarak kitap yazmaya başladım. ama boşu boşuna yazıyormuş hissine kapılıyorum. yazmayı çok istiyorum ama boşu boşuna yazma hissi bütün hevesimi götürüor. sizce yazmalı mıyım.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• bence yazmaya devam et ve asla pes etme yılma eğer gerçekten yapmak istiyorsan kesinlikle yapabilirsin başarabilirsin insanın isteyipte yapamayacağı bir şey yok yeter ki iste anladığım kadarıyla sende gerçekten isteklisin seni gerçekten taktir ediyorum herkes buna cesaret bile edemez sen bir yola çıkmışsın ve bence yolun sonuna kadar gitmelisin kitabı yazarken de sana bir tavsiyem olacak
    CHRİSTY BROWN:SOL AYAĞIM diye bir kitap eğer okumadıysan gerçekten tavsiye ederim onu okuduktan sonra neden pes etmeyeceğini aslında ne kadar şanslı ve daha avantajlı olduğunu anlayacaksın...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• günümüzde abaza ergenlar sayesinde çok satan şu rezil fantastik romantik vampirli emmeli popüler kültür kitaplarındansa, böyle bir konuya yakınsa en azından evet yazmayı kesmelisin.

0|0
    0|0
  • Istersen bana at arada ben okur yorumlarım öyle bir hisse kapilmassin

0|0
    0|0
  • benim de bir şiir kitabım var.
    yayınevine gönderecem sonra.

0|0
    0|0
  • Yaz kardeşim içinden ne geliyorsa yaz

0|0
    0|0
  • ben imza atamıyorum millet kitap yazıyo :) :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sende en ufak bir umut dahi yok, bırakmalısın. Ben ilkokulda yazmaya başlamıştım, arkadaşlarıma okurdum ve sadece kendim için yazardım. Bu sebeple de konuşmam çok düzgün. Kısacası sen kitap yazamayacağından emin olabilirsin.

1|0
    0|0
  • Yaz yaza yaz gelişir ve bir amaç kazanırsın

1|0
    0|0
  • Okuyan yok ki ama istek varsa yaz tabi ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...