Hayal bağışlama Derneği Hayallerimizi Bağışlayalım... KS?

Hayal bağışlama Derneği Hayallerimizi Bağışlayalım ... KS ?

Hayal edin bir Hayal Bağışlama derneği var her türlü hayale açık bir dernek burası Sizden bir hayalinizi bağışlamanızı istiyor hangi hayalinizi bağışlardınız?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Kimse konuşamıyor. Ancak şarkı ve şiir yoluyla haberleşiyoruz. Birbirimizi yalnızca sevince görüyoruz. Onun dışında kimse kimseye karışmıyor. Kalbimiz yaklaşık üç buçuk kilo. Herkes taşıyamıyor. Kalpsiz olan ya da ağır gelen ölüyor. Gökyüzünün rengi de ela. Mavi yeter etti artık. Aşağılara düşmek yok. Düşsek de hep yukarı fırlayıveriyoruz. Okul okumak vs yok hiç. Meslek edinmek yok. İstediğimiz her şey toprakta yetişiyor. E tabi bir araba için 17 yıl sabırla toprağı beklemek gerek.(Her şey bedava olmaz en azından zamandan çalsın ;) ) Birde herkesin bir derdi var mutlaka. Dertsiz insan boş insandır kanımca. Bir derdi illa ki olmalı insanın ki yalnızken kendiyle konuşsun dertleşsin. Kendi kendine özlem çektirmesin maksat.
    Ha birde birileri birilerini sevince ölüm o ikisi anlaşmadan giremesin aralarına. Ölüm de göreceli bir kavram olmalı. Her şey öyle olmalı. Her şey değişkendir ya zaten.
    Bir ben değişken olmasam hep bu yaşımda kalsam son olarak. Yaşlılıktan korktuğumdan değil, bu aralar biraz mutlu oluyorum da ondan.

Burası benim ütopyam. Bu hayali de derneğimize bağışlıyorum hayırlı olsun :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Irk ayrımı olmayan bir dunya. ..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• herkesin aynı dili konuştuğu tek bir ülke isterdim adı da dünya :D

0|1