2 hafta önce ateist oldum geri dönebilir miyim?

Gaza gelip bir anda ateist olmuştum ama pişman oldum şimdi kelimei şahadet getirip geri gelebilir miyim?

Güncellemeler:
Tamam ben gereken cevabı aldım teşekkürler

YAZMAYIN ARTIK

0|0
33|78

En İyi Erkek Görüşü

• Allah hu Teala (c. c) Çok bağışlayan çok affedendir, Tövbeleri kabul edendir. Yaptığın yanlıştan dolayı bol bol Tövbe istiğfar getir. Allah hu Teala inş. tövbeni kabul edecektir. Ama bir sorun var anladığım kadarıyla sadece Müslümanım diyen birisin. Tövbenin kabul olması için Duaların kabulu için Allah hu Teala (c. c) emir ve yasaklarına uyman gerekiyor bu yani Namazsız dua bir anlam ifade etmiyor muhakkak namazını kılman şart oruç, zekat bunlar üstüne farz yani Bunları her müslüman yapmakla mükellef bunları yapmaz sadece tövbe ettim diyim diğer farzları yerine getirmezsen tövbenin bir anlamı olmaz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• geri donersın tovbe et

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 77

• Bu konuda yargılamak çok saçma evet senin yaptığın daha sacma olsada pişmanlığın umarim kalben olur ALLAH huzurunda kalben tövbe ederek gerekli şartları yerine getirdikten sonra geri dönebilirsin ve buda sana ders olsun dünyanın en güzel dinini bir daha gaza gelip terk etme ayrıca günahını sevabını kimse bilemez kimseyede yargilamak düşmez her ne kadar yanlış yapsanda ALLAH ile senin aranda olan durum hesabında sen vereceksin ALLAH muaffak eylesin inşallah bir daha böyle bir hataya düşmezsin

1|0
    0|0
  • gaza gelip dönme, düşünüp anlayarak dön.

2|1
    0|0
  • Elbette dönersin.
    Peygamber efendimizin amcasını şehid eden Hz. Vahsinin hikâyesini dinle anlarsın.

Dursun Ali erzincanli nın bu konuda okuduğu bir yorum var onu dinle.

Allah teâlanın pişmanlık duyup tövbe edenlerin tovbesini kabul edeceğine dair sözü var.
    Bu Sana verilen bir rahmettir onu kaybetmeden geri dön

1|0
    0|0
  • Nihat Hatipoğlu'na bi' canlı bağlanıp sorsana..

1|1
    0|0
  • Gir çık, gir çık. Bence bugün hristiyan ol, yarın musevi. Haftaya da müslüman olursun.

0|0
    0|0
  • Tövbe edersin ve olursun tabi ki.

0|0
    0|0
  • Tabii ki dönebilirsin. Allah muhakkak affeder.

1|0
    0|0
  • Pardon da bu nedir? Geri dönmek istiyorsan gaza getiren konuyu iyice araştır öğren. Kafanda soru işareti kalmasın. Daha sonra tamam ben döneceğim dediysen dön oraya. bir dahada kafana yatmadan araştırmadan iş yapma bence... Agnostik olmam 3 sene aldı benim mesela. Araştırmak önemli. Bilmediğin bir dine öyleyim desen de mensup olamazsın.

1|0
    0|0
  • ne yaptın sen yaaaa? olursun ama geçmişe dönük ne kdar sevabın varsa boşa gitti. tüm ibadetlerin gitti hepsini kaza etmen gerek

0|0
    0|0
  • Allahu Teala'ya tövbe et, af dile.
    Şuanda dinden çıkmış sayılmazsın ondan dolayı dönebilirsin.

0|0
    0|0
  • tövbe bunun için var melananın sözü gibi...
    Gel, gel, ne olursan ol yine gel,
    İster kafir, ister mecusi,
    İster puta tapan ol yine gel, ,
    Bizim dergahımız, ümitsizlik dergahı değildir,
    Yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel...

0|0
    0|0
  • Dönebilirsin

0|0
    0|0
  • Bu iş çocuk oyuncağı değil, gaza gelerek din değiştirilmez ya da dinsizlik seçilmez. İyice düşün kararını ona göre ver. Sonra sonun Tuğçe Kazaz olmasın :D

0|0
    0|0
  • Ateist olurken yemin falan mı ettin?

*Tövbe et yeter..

1|0
    0|0
  • ne olursan yine gel demiş hz mevlana

1|0
    0|0
  • şahadet getir tövbe et aradaki geçmişteki namazlarını kaza et. Bir daha böyle şeylere de kalkışma..

0|0
    0|1
  • geri dön ama bu işler oyuncak değil sonuçta sonsuz hayatını etkiliyor bir daha böyle bir hata da yapma

1|0
    0|0
  • Maaşallah bir Tuğce Kazaz daha.

0|1
    0|0
  • Cocukoyuncagimi bu

0|0
    0|1
  • Önemli olan kalbinde olması gerek inancın.. Eğer oyleseyle kelime-i şehadet getirip müslüman olabilirsin.. Tevbe etmeyi unutma

0|0
    0|0
  • Dön nasıl kimle nerdeysen. #D
    Et şahadet.

0|0
    0|0
  • İman meseleleri bu kadar kolay mi

0|0
    0|0
  • Neden geri dönmek istiyorsun

0|0
    0|0
  • Tabikide

0|0
    0|0
  • Çocuk oyuncağı ya bu. Koyduğumun özentileri.

0|0
    0|1
  • oha tuğçe kazaz soru sormuş lannn :D

0|0
    0|0
  • Dinden bir kez çıktın. Cehennem garanti

0|0
    1|0
  • Allahın kapısı herkese açık , fakat emin ol ki sonra dön. Müslümanlığın gerekliliğni uyuglaman lazım. din kolay kolay terkedilecek bir şey değildir. Bu her din için böyle. Sana kalmış birşey önce içinden emin ol sonra

0|0
    0|0
  • Olursun tabiki. Ama bidaha öyle olursan çocuk oyuncagına cevirirsin.

0|0
    0|0
  • Çocuk oyunumu bu

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    47

Kızlar Ne Diyor 32

• Oyun mu bu?

Bu kadar basit değil sen yine de tövbe et yaratıcı bağışlayıcıdır.

2|3
    0|0
  • islam herkese açıktır ama gaza gelip değiştirilecek bir din değildir. tekrar müslüman olursun tevbe edersin (allah tevbeni kabul etsin) ama öncelikle islamın güzelliklerini farket bu dine isteyerek geri dön koşulsuz kabul et dinini severek yaşa. bir daha da vaz geçme (o zaman tekrar dönebilir misin bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Abdest al, Seccade'ye otur.. Tövbe Estagfurullah zikrini çek Tövbe et.. Rabbimizin Tövbe kapısı daima açıktır..
    Bugün Cuma bunu öğle namazı ve ikindi namazının Arasında ki zaman da yaparsan daha iyi olur...
    Ezan okunurken Tövbeni dile getirebilirsin:.

0|0
    0|0
  • Dön tabi..
    nasıl gazsa o uzak dur..

0|0
    0|0
  • Tabi ki de dönebilirsin. Affedici olan Rabbim senden bir farkı olmayan kullara bakma. Ama iyi düşün ve güzel bir şekilde dön tam anlamıyla :)

0|0
    0|0
  • Aasdfdsa manyamış Ian millet

0|0
    0|0
    • benim durumumu yaşamış çok insan var ve bu normal bir durum

• dön tabi

0|0
    0|0
  • Mafya değil sonuçta, buraya giden geri gelemez durumu yok, tevbe kapısı açıktır :)

0|0
    0|0
  • Samimi bir biçimde tövbe edersen elbette tekrar müslüman olabilirsin
    O affedilmeyecek olanlar tövbe etmeden ölenler için geçerlidir şirk büyük günahtır ama ölmeden önce tövbe etmişşen sorun yok inşallah ALLAH da affeder

0|0
    0|0
  • Zaten gerçek müslüman değilmişsin sen kelimei şahadet getirsen nolacak

0|0
    0|0
  • Ne olursan ol yine gel...

0|0
    0|0
  • Tövbe edip dönebilirsin

0|0
    0|0
  • Tabiki donebilirsin.

0|0
    0|0
  • Bu olay senin ve tanrının arasında bizim dediklerimizi onemseme ona sor ondan af dile bence

0|0
    0|0
  • Ergen misiniz ya😂

0|0
    0|0
  • Elbette ama bu konuya dikkat et

0|0
    0|0
  • bir bakip geri cikacaktimin gerceklestirilmis halimisin. din olum kiralik daire degil

0|0
    0|0
  • Gelebilirsin de iman bu kadar çabuk kaybedilebilir bir şey olmamalı.

0|0
    0|0
  • fabrika ayarlarına nasıl dönerim gibi bir soru oldu bu :D

0|0
    0|0
  • Kelime-i şahadet getirip bol bol tövbe et Allah affetsin kardeşim.

0|0
    0|0
  • Hahahaa cilgin ateist :D
    Donus yokk

0|0
    0|0
  • Sana git diyemem ama kal demek de gelmiyor içimden :D

0|0
    0|0
  • evet, İslam sana kucak açıyor bak.
    bir daha da böyle gaza gelmeyin, çünkü din oyuncak değil.

0|0
    0|0
  • Tabiki gelebilirsin hatta bütün günahların affolur YANİ MÜSLÜMANLARCA ÖYLE

0|0
    0|0
  • Bence tabii ki donebilirsin, Pisman olmus olmam bile yeterlidir hatta

0|0
    0|0
  • Hayat çok kısa. Allah herkese imanla ölmeyi nasip etsin. Amin.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • ergen ya vallha

0|0
    0|0
  • Tuğçe Kazaz diye bir karı vardı yunanla evlenmek için hiristiyan olmuştu boşandı geri geldi ama o karı samimiyetsizdi sktr et onu.
    Belli ki bir buhran yaşamışsın kafan karışmış.. Tabiki dönebilirsin tövbe et O affedicidir..

0|0
    0|0
  • Tabiki

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2
Yükleniyor...