Kendimi bildim bileli Kürt sorunu var..

Bu sorun yıllardır var. Ne zaman sonuca varır biter mi gerçekten?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Rant peşinde koşan, üçkağıtçı dolandırıcı adamlar siyasetten elini ayağını çektiği zaman çözülür.. Yani anlayacağınız bu sorun kolay kolay çözülmez...

Bir otobüs dolusu politikacı seçim kampanyası için Teksas'ta dolaşıyorlarmış. Otobüs büyük bir çiftliğin yanından geçerken, otobüs şoförün dalgınlığı yüzünden derin bir şarampole uçmuş. Çiftçi koşarak gelmiş, gece kurda kusa yem olmasınlar diye cesetleri gömmeye başlamış. Ertesi sabah,Şerif soruşturma için çiftliğe gelmiş.Çiftçiye sormuş:

-"Otobüsteki bütün politikacıları gömdün demek...Hepsi de ölüydü, eminsin değil mi?"

- Çiftçi cevap vermiş: "Bazıları yaşadıklarını iddia ettiler ama politikacıları bilirsiniz...Nasıl yalan söylerler!".

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Aslinda ortada bii sorun yok ulkeyi karistirmak icin disardan destekli tezgahtan fazlasi degil bu

0|0
    0|0
  • bitmez bitmicekte kürt türk sonra gündem değişecek alevi sünnü sonra gündemi değiştircekler islamcılar ataistler sonra gündemi değiştircekler sağcı solcu bu olay hep böyle devamedicek

0|0
    0|0
  • türkiyede ne sorunlar var...bir zaman sağ sol...sonra alevi sunni..şimdi kürt türk...hatta müslüman laik...bunlara alıştık artık..

0|0
    0|0
  • herkesin eli vicdanında olsun biter elbette yoksa muslumanın muslumanla sorunu olmamaz.türkü kürdü lazı cerkezi muslamansa kardestir gerisi yalannn

0|0
    0|0
  • öyle bir sorun yok yani kürt sorunu diyerek ülkeyi bölmek istiyolar ve malesef bazılarıda bu oyuna geliyor keşke gelmeseler ama geliyorlar o sorun biter başka çıkarırlar baştakiler sağolsun.

0|0
    0|3
  • önceden bu kadr yoktu.. siyasete soktuar seslerini çıakrttılar sonra önüne geçemediler gerçekten bir sorun oldu.. oysa önceden normal normal herkes yaşıyordu...

0|0
    0|2
  • Ben başa geçince bitecek..Söz veriyorum bak... :-)

0|0
    0|0
  • Birbirine düşüren insanlar bu durumdan prim yapan kişiler olmazsa biter

0|0
    0|0
  • bitmez bu mesele ne yazik ki...

0|0
    0|0
  • Bu sorun biterde hükümetin değişmesi gerekiyor.

0|0
    0|0
  • ömür biter sorun bitmez bu memlekete umudumu kestim zaten

0|0
    0|0
  • kürdler cok sorunlu ınsalar zaten bıldım bılelı

0|0
    0|2
  • coming soon

0|0
    0|3

Kızlar Ne Diyor 5

• KÜRT SORUNU DİYE BİŞEY YOK ARKADAŞLAR;KÜRTLERİ BİZLERE VE KENDİLERİNE SORUN EDEN ŞAHSİYETSİZLER VAR...

0|0
    0|2
  • Avrupa ve Amerika nın maşası olduğumuz sürece bitmez.

0|1
    0|0
  • Bitmez bitmez en sonunda 3.dünya savaşı çıkacak hiç bir sorun kalmıycak.

0|2
    0|0
  • keske bıtse ama bıtmezz hergun o pis pkklılar bınlerce mehmetcıgı olduruyo kımse care bulamadı yada bulmak ıstemıyolar :(

0|0
    0|2
  • türkiye'de kürt sorunu diye bir şey yok... kürt sorunu dedikleri özünde; etnik temele dayalı kürtçülük=bölücülük sorunudur.pkk'da gerçekleştirdiği terör eylemlerini meşrulaştırmak için bu''kürt sorunu'' argümanına sığınmaktadır. kürt'lerin üzerlerine atıyorlar...

0|0
    0|2
Yükleniyor...