90 lı yılların cocukları nerdesiniz en sevdiğiniz şarkı, dizi, sanatçı, program kısaca aklınıza gelenleri yazarmısınız?

90 lı yılların cocukları nerdesiniz en sevdiğiniz şarkı, dizi, sanatçı, program kısaca aklınıza gelenleri yazarmısınız?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• www.youtube.com/watch

Tsubasa, Benjamin, Looney Tunes, Çakmaktaşlar, Zindan ve Gölge, Bizimkiler, Mahallenin Muhtarları, Uzaylı Zekiye, Susam Sokağı, Hugo, Calippo, Abc, Doritos,

0|1
    0|0
    • hepsini saymıssın kardeşim hepsinide hatırladım çok güzel şeylerdi mirkelamda ayrı bir olaydı bu yüzden her gece ben :)) tavla tavla beni tavla vay bee :)

• EİG İçin Teşekkür Ederim. Bu Tip Sorulara Çok Denk Geldim Zira Herkes Tsubasa'yı Hatırlıyor Benjamin Türkiye'de Gösterilen İlk Futbol Konulu Çizgi Film Olmasına Rağmen.

Kızlar Ne Diyor 4

• kalabalik ve mutlu :) kerem dogulunun beren saat halleri :) temel reis ve sarfinaz...

0|1
    0|0
  • Baris manco :D

0|1
    0|0
    • aynen çok güzeldi bunu bekliyordum

• Çalgıcı karısı Binnaz & Yıkılmadım ayaktayım..

:D :D

0|1
    0|0
    • ciguli ve mahsun dinledik zamanında teşekkürler :)

• Çılgın bediş izlerdim.

0|1
    0|0
    • bende izlerdim oktay bediş savaş dede falan vardı güzel karakterlerdi teşekkür yorumuna...

• Evet güzel günlerdi.

Erkekler Ne Diyor 4

• Mustafa sandal-Onun arabası var

0|1
    0|0
  • Tsubasa yaa vazgeçilmez o hala izliyorum 😀😃

0|1
    0|0
    • ne diziydi ya her sene 1 maç süperdi :)

• Benim en sevdiğim adam kojiro ve makato soda 'ydi

• ikşizaki vardı kojiroyu hatırladım uzun sivri saçlı erik vardı sarışın :)

• tsubasa
    alf
    power rangers
    grup vitamin

kendimi yaşlı hissettim l*n :/

0|1
    0|0
    • tsubasa 1 Gol 3 hafta sürerdi 1 maç bazen 1 ay sürerdi :) grup vitamin cezmi ismail vay bee :) rangerslar tam olaydı zaten :)

• aynen dostum alf de iyiydi şimdi gördüm Alf harika karakterdi ya :)

• favorilerimdendir kendisi :D müşfik kenter in sesi de cuk oturuyodu tipe :D

• yakari

0|1
    0|0
Yükleniyor...