Kapat

Kitapçıda kitap bitirmek, bedava kitap okumanın yolu mu?

Bazı kişilerin kitapçılardaki koltuklara oturup veya yere çömelip her gün 20-30 sayfa okuyarak bir kitabı bitirdiklerini duydum. Sizce değer mi yapayım mı? :)

Güncellemeler:
Stefan Zweig-Satranç ı bugün başlayıp bitirdim dr da arkadaşlar :)))

0|0
11|19

En İyi Erkek Görüşü

• Kitap almaya gücünüz yoksa ve okumak istiyorsanız tabiiki değer. Yüksek kültürlü toplumlarda kitap çalmak hırsızlık olarak kabul edilmez. Yeter ki okuyun...

Kitap alacak paranız olupta, para vermek istemediğiniz için böyle bir yola başvuruyorsanız. Kitabı yazan kişinin emeğine saygısızlık ettiğinizi de unutmamalısınız.

0|0
    0|0
    • Çok parasız değilim ama bir kitaba 15- 20 tl vermek bütçemi zorluyor öğrenciyim. Ucuz kitap yollarını çok denedim korsan da almak istemiyorum bu yuzden.

• Bazıları kovuyormuş, burası kütüphane değil diye.

• Kovulanakadar okumaya devam o zaman. Bu onların ayıbı olur sizin değil.

En İyi Kız Görüşü

• Kitapçı seni yakaladığında ne yapmayı düşünüyorsun

0|0
    0|0
    • İki katlı nezih bir yerde ve üst kat iki koltuk boydan boya camın önünde. Koltuga oturup manzaraya karşı okudum. Ve tamamen sessizlikte. Kitap görevlisi kadın pek bakmadı normal karşılıyorlar ben ona gülümsesiğimde o da bana gülümsedü hatta :)

• Güvenlik Kameraları ile bakılabilir sana her geldiğinde aynı kitabı aldığın görülür ve etikte değil bunu yapmak istiyorsan kütüphane kullanın bence

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 18

• evde kitap okumanın yerini tutmaz
    ama bazen kitap hakkında fikir edinmek için birkac sayfa okudugum oldu

0|0
    0|0
  • bişey anlamazsınki 20 sayfada anca girişi anlayabilirisn

0|0
    0|0
  • 15-20 lıra ıcın böyle bısı yapmaz ınsan. adam gıbı bır yerde kıtabınla oturmak cay kahve sıgara ıcmek , ya da yatağında o kıtabı heyecanla okumak 20 lıra etmez mı?

0|0
    0|0
  • Ver 10 lira kitabı al daha iyi ne gerek var o kadar uğraşmaya :)

0|0
    0|0
  • onların avm reyonlarında parfümleri deneme amaçlı sıkan aslında pis kokusunu engellemek için yaptıkları şey e benzetebiliriz?

0|0
    0|0
  • Değmez, en nefret ettiğim şeydir ve gerçek bir kitap aşığının en son yapacağı şey bile değildir.

0|0
    0|0
  • Güzel oluyo bir dene :)

0|0
    0|0
  • yatagıma uzanıp kitap okumanın tadı başka yanımdada kahvem oldu mu değmeyin keyfime :)

0|0
    0|0
  • Ben genelde onu dergilerede yapıyorum. Fayladı bir yöntem. Bence denemekisin. :)

0|0
    0|0
  • Kul hakkı.

0|0
    0|0
  • internetten indirsen daha iyi olur.

0|0
    0|0
    • Gözlerimi yoruyor ve bozulur gözler.

• bence net saçma ya, 20-30 lira verip kitabı alıp yatağında her istediğinde okumanın keyfi bambaşka.

0|0
    0|0
    • Her gün bir kitaba 30 lira vermek mi? Sen ayda yılda bir kitap okuyorsun anlaşılan. :)

• kitapçıya giderek okuyunca her gün 1 kitabı bitirebilcek misin?

• Senin aklınla aran pek iyi değil heralde :)

0|0
    0|0
  • ben bedava verseler kitabı açıp bakmam millet kitap okumak için kıvranıyor vay anassını

0|0
    0|0
  • ilginç :)

0|0
    0|0
  • değişikmiş heyecanı varsa söyle bize de yaptıktan sonra :D

0|0
    0|0
  • fakirsen tamam da paran varsa ne gerek var :D

0|0
    0|0
  • Olabilir. Bende pazarda tadına bakma ayağına karnımı doyuruyorum 😏

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ahah benim de öyle tanıdığım var yap sende :)

0|0
    0|0
  • Okudugum her kitap bitirdikten sonra kutuphanemde kalsin isterim o nedenle daha once hic yapmadim ama bizim docent olan bir hoca ogrencilik yillarinda cok yaparmis soyledigine gore :)

0|0
    0|0
  • Kitap alacak paran yoksa yapabilirsin..
    ben evimde okumayi tercih ederim..

0|0
    0|0
  • Her gün farklı D&R yerlerine falan girerse mümkün tabi :D Ama ben okuduğum kitabı kesinlikle kütüphanemde olmasını isterim.

0|0
    0|0
  • ne tadı var bir kitabı öyle okumanın? :D

0|0
    0|0
  • kitabı alıp evde okumayı tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Çizgi romanları öyle bitirdiklerini bende duymuştum birkaç kişinin :D

0|0
    0|0
  • Haha bende yapıyordum kaç kitabı bitirdim d r de ^^

0|0
    0|0
  • Eğlenceli gözüküyor:)

0|0
    0|0
  • e dikkat çekmiomuki. d