Arkadaşlar konumuz ankarada okumak ankarada yaşam?

Arkadaşlar durum şöyle İstanbul'da okumayı hayal ediyordum ama dün gece itibariyle sonuçlar açıklandı ve gazi üni çıktı bahtıma yani artık ankarada okuyacağım ama Ankara hakkında herhangi bir fikrim yok sizden istediğim bana bu konuda yardımcı olmanız ankarada yaşam nasıldır eğlenmek için ne yaparsınız nerden alışveriş yapar nerde yemek yersiniz😊😊☺️Allah rızası için yardım edin😀

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Sihhiyede pazar oluyor ona git
    Nadas gunduzleri ergen mekani
    Onaon kendini metalci sanan velet mekani
    Bilim sanat efso kori soslu tavuk yapar
    Cin boregi de zula da yenir
    Kuguluda sabahlanir
    Passageda degdirip kacilir
    Eski yenide dogum gunu kutlanir
    Nefesine bar efsane olarak anilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Aynı durumu 2008 yılında bende yaşamış ve gazi unide mühendislik fakültesinde okumak zorunda kalmistim:) ve suanda da is nedeniyle ankarada yasiyorum ayrilamadim yani anliyacagin :) hangi ilden geldiğine bağlı sevip sevmemen. Memur ve asker şehri olduğu için biraz resmi ve gri bir şehirdir. Ama yinede bir genç için hersey mevcuttur. Bahçeli tunalı kızılay vakit geçirebilecegin cafe bar restaurant tarzı yerlerin olduğu nezih yerlerdir. Alisveris için meraklanma her yer AVM ve outlet magaza ile doludur. Varsa başka sorun yardımcı olayim

0|0
    0|0
  • Nasıl eğleniriz; sinemaya gidebilirsin, gençlik parkımız var. sonra ımm şeyyy başka birşey kalmamış ya :/ alışverişi genelde natavega, ankamall ya da kızılay avm gibi yerlerden yapıyoruz. kızılay avm yi pek tercih etmem. eskiden daha güzeldi bu şehir ama bunu söyleyebilirim

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim yemek olayı

• Kullanmıyorum face 4 yıl sonra amerikaya gitmeyi planlıyorum

• Benide yanında götürsen duacın olurum :) hep hayalimdi amerikaya gitmek. hani rafet elroman'ın
      O memoo burası Newyork america
      Evler karıştı bulutlara
      Nasıl bir yaşam
      Nasıl bir zaman
      Şarkısından sonra bu istek oldu bende :(

• HOŞGELDİN ankaramıza
    GAZİ iyidir hep ordayım zaten temiz okul

0|0
    0|0
  • Ankarada 1 saat bile işkence geliyor bana. Birkaç defa bulundum hemen kaçmak istedim.

0|0
    0|0
  • Ankarada rahattir ogrencilik ulasimi kolaydir. Kargasa pek yoktur. Kizilayda her ihtiyacini giderebilirsin. Gezmedir alisveristir

0|0
    0|0
  • Gazide okudum bende.

0|0
    0|0
  • Yaşını doğru yazdıysan okuldaki en büyük öğrenci olma ihtimalin yüksek. Okulun maktepe'de etrafında başka kampüs yok erkek egemen bir kampüs. Zorlanırsan mesaj at yardımcı olmaya çalışırım

0|0
    0|0
    • Yaşım yanlış düzeltilmiyorda liseden yeni mezun oldum

• Nereden geliyorsun 06 ya?
    Önce onu sorayım

0|0
    0|0
    • Sakarya

• Afyon'da mi doğdun? :)

• Hayır

• Yahu Ankara'ya kaç kere gittim bir sevemedim valla :/

0|0
    0|0
  • Ankarayı hiç sevmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben cok seviyorum ankarayi :)
    Eger gidip gezicegin yerleri kaliteli olarak secersen dünyanın en güzel yeri bence :)

0|0
    0|0
  • orda okuyorum ve sevmiyorumm

0|0
    0|0
    • Umarım benim öyle olmaz😊teşekkürler fikrinizi söylediğiniz için

• Bende istanbuldayim :D bilmiyorum ya :D yasayarak ogreniriz :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...