İzmir'e gidiyorum, nereleri görmeliyim?

Önümüzdeki hafta İzmir'e seyahat ediyorum. Daha önce gittim ve Konak, Bornova'yı görme fırsatım oldu. Yine tatil amaçlı gidiyorum. Açık havayı, doğayı seven biriyim veya tarihi mekanları, hikayesi olan yerleri. Peki ya İzmir'de nereleri görmeli nereleri gezmeliyim? :)

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• İzmir Saat Kulesi, Tarihi İzmir Kemeraltı Çarşısı, Konak İskelesi, Kızlarağası Hanı, Agora Harabeleri, İzmir Arkeoloji Müzesi, Dario Moreno Sokağı, İzmir Tarihi Asansör Binası, ıbrıs Şehitleri Caddesi ve Ara Sokakları, Kordon Boyu, Atatürk Müzesi, İzmir Fuarı, İzmir Fuar Lunapark.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Asansöre gitmelisin mutlaka. Bostanlida bisiklet sur kosu yap.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• harımı guzel yazmıs (!) onun yazdıklarına ek olarak mekan onerısınde bulunayım ben de. daha once alsancak a gıtmemen cok ayıp, alsancak ızmırın en guzel, en cok aktıvıte yapılabılecek yerıdır desek yanlıs olmaz heralde. alsancakta gül sokak ve onun arkasındaki sokaklarda bir dolaş, ordakı yerler baya luks ve pahalıdır, bılgılendırıyım :D alsancak kıbrıs sehıtlerınde ara sokaklar ture gore ayrılır. bır sokak rock sokagı dıger barlar sokagı bı tanesı sakin sokak falan. alsancak sevgı yolu çok hoştur. orada el yapımı takılar vs bulabılırsın. alsancakta cafe del mundo ve la puerta ya gıtmenı onerırım. yerlerını foursquare den falan bulursun. ksk ye degıl de bostanlıya bı gıdıp gor. doga sevıyosan balcova dakı dağa, karagöle ve daha bırcok yere yuruyuse gıdebılırsın. denız ve doga olarak kusadası mıllı park cok guzeldır. onun dısında cesme alacatıda tarıhı evler var baya. sasalı da dogal yasam parkı var. foça ya gıt. aklıma gelenler bunlar...

1|0
    0|0
  • Kordono bir uğra gez.

1|0
    0|0
  • Wooow süper ama İzmir anlatilmaz yasanir kendin gez yer söylemiyorum çünkü hangisini anlatiyimki izmirin hertasi cennet gibi kordon dan basla mesala gezmeye buca yedigöller mevlana inciralti sahil buralara da git hee araba lazim olursa ya da bir arkadas istersen yanina ben seni gezdirebilirm bir mesaj atman yeterli :-)

0|0
    0|0
  • Kordon
    Konak
    Alsancak
    Karşıyaka
    Bornova

#JuSt

0|0
    0|0
  • karşıyakaya gel :D

0|0
    0|0
  • Fuarı İhmal etme.. Kaçırma.

0|0
    0|0
  • Paşa gönlün bilir dostum

0|0
    0|0
  • Beni de götürrrrrrr :-(

0|0
    0|0
  • kadifekale

0|0
    0|0
  • bana da ilet isterim İzmiri görmeyi

0|0
    0|0
  • Çesme kordon alacatı gerisi trash

0|0
    0|0
  • Ankara'dan gıdıyosan melihın cıkıstakı kemerlerı gor gerı dön

0|0
    0|0
    • İstanbul'dan gidiyorum. 😇 Sanırım gerek kalmayacak.

• Bornova guzel bı orayı gördüm

• 2 ya da 3 yıl önce ben de Bornova'daydım. Şimdi ise başka yerleri görmek istediğim için sordum. Teşekkür ederim görüşün için. :)

• alsancakta aziz yuhanna kilisesi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Alsancak

1|0
    0|0
  • Karşıyaka kordon alsancakta takıl hoşuna gider

0|0
    0|0
  • Kesinlikle alsancak, kucukpark, guzelyali bir de karsiyaka carsi yapmalisin

0|0
    0|0
  • buluşalim sana her yeri gezdireym canım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...