Ben sağımı solumu ayır edemiyorum ne yapcam?

ben de sağ sol bilgiis yok bir şey sağdamı soldamı düşünmeden karar veremiyorum hatta düşünsemde mesela bir reism sağ elimle yazdığım elim tarfaında diyelim o sağdamı oluyo yoksa arkamı dönersem de solda oluyu nasıl anlamıom?

Güncellemeler:
mmmmmmmmmmmm

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• sağ elinde patlıcan
    sol elinde yumurta hıaa :D :D

0|0
    0|0
    • sağ elimin olduğu tarafdakii şeyerl sağdamıdır arkamı dönersem de sol elimle yer değiştiro

• torpidonda aseton yoksa yiğidim mühüm değil ben ojemi mazotlada silerim

• doğarken güneş ardından tepelerin
      hıaanına koyum bütün teletabilerin

En İyi Kız Görüşü

• Dediklerimi sakın yanlış anlama. Hic bir şekilde amacım kırmak değil. Beyninde tümör olabilir. Veyahut sadece zeka geriliği de olabilir. Bu yaşına gelip hala idrak edememek de bir sorun vardır. Bir uzmanla görüş derim. Bu utanılacak bir sey değil.

0|0
    0|1
    • beynimde gerzeklik olsa hukuk kazanmazdım tıp okuan bir arkadaşım vardı oda ayırt ediömoyudu

• yinede sağol ama sorun o değil sorun sağ elim tarafına olan sağdamıdır

Erkekler Ne Diyor 5

• Sağ sol olaylarını bırakın.

0|1
    1|0
  • Kıyamam

0|0
    0|0
  • Eline yaz

0|0
    0|0
  • Topa vurdugum ayagi kucuklukten beri hissediyorum ksimet

0|0
    0|0
  • bende de vardır o olay hala var sol ve sağ ı ''an içinde'' karıştırırım sağımı solumu biliyorum o ayrı mesele de, birisi birden sola dön sağa dön sola sağa bak felan derse afallıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sağ eline bileklik tak veya birşey bağla bir süre boyunca yapmaya devam edersen (1-2 hafta bile olabilir) alışabilirsin. :)

0|0
    0|0
    • sorun o değil

• ayırt edemiyorum yazmışsın ama. bileklik olan sağ olduğu için kolaylaştırabilir.

• bir at gözlüğü al sağ gözüne sağ sol gözüne sol yaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...